Ara

Doğukan Manço Boyu, Doğukan Manço Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Doğukan Manço Boyu, Doğukan Manço Kimdir? Doğukan Manço Kaç Yaşında, Doğukan Manço Boyu, Doğukan Manço Nereli, Doğukan Manço Vikipedi, Doğukan Manço Biyografi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Doğukan Manço Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu, Eşi Kim?


Tam Adı: Doğukan Hazar Manço
Doğukan Manço Doğum Tarihi: 19 Mayıs 1981
Doğukan Manço Kaç Yaşında: 42
Doğukan Manço Nereli: Liège, Belçika
Doğukan Manço Burcu: Boğa
Doğukan Manço Kilosu: 67
Doğukan Manço Boyu: 1.75
Doğukan Manço Eğitim Durumu: Mimarlık Fakültesi
Doğukan Manço Evli mi: Hayır
Doğukan Manço Eski i: Tuğba Macit
Doğukan Manço Sevgilisi: Bilinmiyor

 

Doğukan Manço Biygrafisi


Dj’lik yapan Doğukan Manço 19 Mayıs 1981 tarihinde Belçika’da dünyaya gelmiştir. Doğukan Manço Boyu 1.75 cm olan sanatçının burcu boğadır. Kilosu 67 kilodur. Doğukan Manço’nun saç rengi siyahtır ve gözlerinin rengi de kahverengidir.

Doğukan Manço 42 yaşında olup, Barış Manço ve Lale Manço'nun oğludur. Çocukluk yıllarında özel piyano ve gitar dersleri aldı. Galatasaray Lisesi'nde ortaöğrenimine başlamış, ancak derslerinden dolayı son dönemini Bahariye Lisesi'nde tamamlamıştır. 1997'de babasının yönlendirmesiyle Marmara Radyo Televizyon Gazetecilik Anadolu Teknik Lisesi'ne geçiş yaptı.

Babasının 1999'da vefatının ardından, lisans eğitimi almak üzere ABD'nin Florida eyaletine gitti ve Şehir ve Bölge Planlama alanında lisans öğrenimi gördü. Bu dönemde Türkçe yayın yapan Florida Türk Radyosu'nda "Biçilmiş Kaftan" adlı bir program hazırlayarak dinleyicilere ulaştı. 2008'de Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra, Radyo Klas'ta "Biçilmiş Kaftan" programını sürdürdü.

Motor sporlarına olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanmakta olup, profesyonel bir drift pilotu olarak kariyer yapmıştır. İlk kez 8 Şubat 2009'da babası Barış Manço anısına düzenlenen bir etkinlikte Beyoğlu'nda canlı DJ performansı sergiledi. 2011'den itibaren profesyonel olarak DJ'lik yapmaktadır.

2012'de kurduğu Manço Prodüksiyon adlı yapım şirketi, ilk ürünü olan "Binlik Demlik" adlı tekliyle dikkat çekti. Doğukan Manço, müzik kariyerine 1990'ların popüler şarkısı "Sakin Ol"u Tuğba Yurt ile yeniden yorumladığı ikinci teklisiyle devam etti. Bu çalışma, 2014 yılında büyük ilgi gördü.

2013'te Star TV'de yayınlanan Survivor Ünlüler - Gönüllüler adlı yarışmanın 3. sezonunda yer aldı ve yarışma sonunda ikinci oldu. Ardından, Acun Ilıcalı'nın TV8 kanalında yayımlanan Survivor All Star adlı yarışmanın kadrosuna dahil edilerek "Ünlüler" takımında yarıştı. 124 gün boyunca "Survivor adası"nda kaldıktan sonra, 21 Haziran 2015'te elendi.

Drift yarışlarına 2016'da "46" adını verdiği arabası ile geri döndü ve 2018-2019 yarış sezonunda başarılar elde etti. 2016'da "Yüzleşme" adlı üçüncü teklisini, 2018'de ise "Söyle Zalim Sultan" adlı dördüncü teklisini çıkardı.

Doğukan Manço, ağırlıklı olarak motor sporlarına dair içerikleri paylaştığı bir YouTube kanalına da sahiptir.

Doğukan Manço nereli?
Liège, Belçika'da Valonya'nin Liège ili'nin başşehri. Belçika'nın üçüncü, Valon Bölgesi'nin en büyük şehri, bu bölgedeki başlıca sanayi merkezidir.

Doğukan Manço babası kim?
Babası Barış Manço, annesi Lale Manço'dur.

Doğukan Manço hangi okuldan mezun?
Marmara Radyo Televizyon Gazetecilik Anadolu Teknik Lisesi'ne devam eden Manço, sonrasında eğitimini yurtdışında tamamlama kararı alarak, Amerika'da Florida Atlantik Üniversitesi Şehir Planlamacılığı bölümünden mezun oldu.

Doğukan Manço'nun kardeşinin adı nedir?
Doğukan Manço / Kardeşleri

Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80