Ara

Ceren Taşçı Boyu, Ceren Taşçı Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Ceren Taşçı Kaç Yaşında, Ceren Taşçı Boyu, Ceren Taşçı Nereli, Ceren Taşçı Vikipedi, Ceren Taşçı Kimdir?, Ceren Taşçı Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Ceren Taşçı Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi Var Mı, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?


Adı Soyadı: Ceren Taşçı
Doğum Tarihi: 15.05.1989
Nereli: İstanbul
Burcu: Boğa
Kilosu: 65
Boyu: 1.60
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Yok
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/tasciceren
Twitter Hesabı:  Yok
Facebook Hesabı: Yok

Ceren Taşçı Biyografisi, Kaç Yaşında, Aldığı Eğitimler ve Özel Hayatı

Ceren Taşçı, 15 Mayıs 1989 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Ceren Taşçı 33 yaşındadır.


Eğitimi: Ceren Taşçı ilk, orta öğrenim ve lise eğitimini İstanbul' da tamamlamıştır. Üniversiteyi ise Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü ' nde bitirmiştir.

Özel Hayatı: Oynadığı rol ile adından bahsettirmeyi başaran Ceren Taşçı' nın özel hayatı için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil ne yazık ki. Şu an için bir sevgilisi, eşi ya da nişanlısı bulunmamaktadır. Tamamen işine yoğunlaştığı için yalnızlığı tercih etmiştir.

Oynadığı Diziler: İstanbul' da doğup büyüyen Ceren Taşçı Komedi Türkiye adlı komedi yarışmasında "En büyük asker bizim asker" adlı kısa skeçte rol almıştır. Jüri üyeliğini Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Levent ' in yaptığı Komedi Türkiye yarışması reyting kurbanı olmuştur. Tiyatroyu çok seven ve Komedi Türkiye yarışmasını fırsat olarak görüp fırsatı değerlendiren Ceren Taşçı, dizi oyunculuğuna yeni başlamıştır. Oyunculuk kariyerine ilk adımını, Fox TV' nin yapımı olan No: 309 ile yapmıştır. Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir' in paylaştığı No: 309 dizisinde Filiz karakterine hayat vermektedir. Yaz dizisi olarak başlayan dizide beklentinin üzerinde bir performans izlenildiği için kışa da devam eden dizi şuan da hala devam etmektedir.

İş Hayatı: Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü' nden mezun olduktan sonra ilk olarak sahneye Gani Müjde, Gülse Birsel ve Haluk Bilginer' in jüriliğini yaptığı Komedi Türkiye ile çıkmıştır. Reyting yüzünden fazla ekranda kalmasa da dizi sektörüne Ceren Taşçı gibi işini öz veri ile yapan bir oyuncuyu kazandırmıştır. Daha sonra No: 309 adlı romantik komedi dizisinde Filiz rolünü canlandırmaya başlamıştır. Dizinin ekranlarda çok sevilmesi nedeniyle hala devam etmektedir. Bir sezon tatile girip daha sonra yeniden başlamıştır. Fakat Ceren Taşçı bu arada farklı yerel tiyatrolarda oyunlara çıkmıştır.

Diğer Bilgiler: Oynadığı No: 309 adlı dizide ki kiloları ile sıkça konuşulan Ceren Taşçı aslında filmdeki gibi obez değildir. Ceren Taşçı' nın verdiği bir röportajda " Elyaftan bir takma popom ve göbeğim var. Abartılı bir şekilde makyajım yapılıyor. Filiz' e özel saçlarım ve en son benimi yapıyorlar. Filiz' i fiziksel olarak oluştururken kostümden, makyaja, saça bütün ekip ile özenle çalışıyoruz" demiştir.

Yani dizideki gibi kiloya ve suratındaki bene sahip değildir. Gerçekte 65 kilo gayet mütevazı ve zarif  bayandır. Evi de kendi gibi küçük ve tatlı olan Ceren Taşçı evinde bir kedisinin olduğu ve onunla birlikte yaşadığı biliniyor. Ceren Taşçı' yı oynadığı dizi dışında kendi instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile biliniyor. Yakın zamanda annesi ile paylaştığı fotoğrafa yazdığı "Anne yanında olunca dünya rengarenk" notu ile hayranlarının beğenisini almayı başarmıştır. Daha sonra rahmetli anneannesinin fotoğrafını paylaşarak altına şu notu yazmıştır: "Güzel şeyler oluyor, arkasında sen varsın biliyorum. Yukarda beni eyi gör! ".

Ayrıca tatlı oyuncu başka bir röportajında ise çocukluğu hakkında şunları söylemiştir " Aslıda çok yaramaz bir çocuktum. Oyun oynamayı çok seven bir çocuktum. Annem ve babam çalışmak zorunda oldukları için eve yorgun geldikleri zaman ben onlara taklit yapardım. Sırf annem yorgun olduğu için biraz gülsün diye yapardım. Ve bütün çocukluğum boyunca Türk filmi izlerdim."

Sektöre yeni girmiş olsada kısa süre içinde kendisini sevdiren Ceren Taşçı' ya iş hayatında başarılar diliyor, kendisine mutlu bir ömür diliyoruz.
 


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80