Ara

Burcu Biricik Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Burcu Biricik Kimdir? Burcu Biricik Kaç Yaşında, Burcu Biricik Boyu, Burcu Biricik Nerelidir, Burcu Biricik Biyografi, Burcu Biricik Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Burcu Biricik Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu Kaç?


Adı Soyadı: Burcu Biricik
Doğum Tarihi: 4 Mayıs 1989
Nereli: Antalya
Burcu: Boğa
Kilosu: 50
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: Ege Üniversitesi Arkeoloji Mezunu
Sevgilisi: Yok
Evli Mi: Evet
Eşi: Emre Yetkin
instagram Hesabı: @burcubiricik
Twitter Hesabı:@burcu_biricik
Facebook Hesabı: Yok

Burcu Biricik Kimdir, Nasıl Ünlü Oldu, Nerede Yaşıyor?


Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya Elmalı'da dünyaya gelmiştir. 2006 Yılında Antalya’da düzenlenmiş olan güzellik yarışmasında Akdeniz kraliçesi seçilen Burcu Biricik 27 yaşındadır. Burcu Biricik boyu 1.70 olup 50 kilodur. Boğa burcu olan Burcu Biricik lise yıllarında katılmış olduğu tiyatro Festivali'nde ödül almış ve daha sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar vermiştir. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü bitirdikten sonra lisans eğitimini tamamlamış ve aynı zamanda Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi de almıştır.

Burcu Biricik oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda stajyer kadroda yer alarak başlamış burada Yaşlı Hanımın Ziyareti, İkinin Biri, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi birtakım oyunlarda rol almıştır. 2007 yılında Show TV'de yayınlanan Maçolar dizisinde ilk kez televizyonda yer almıştır. Daha sonra Toprağın Günlüğü kısa filmini çeken Burcu Biricik; Kanal D'de yayınlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katılmış ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaşarak kazanmıştır. Daha sonrasında Muhteşem Yüzyıl, Ustura Kemal gibi dizilerde küçük roller alan Burcu Biricik;  Show TV'de yayınlanan Düşman Kardeşler dizisinde Derya adlı Trakyalı bir genç kızı canlandırmıştır.

TRT1 de yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinde Seda karakterini canlandıran Burcu Biricik çeşitli reklam filmlerinde de oynamaktadır. 2014 yılında kasım ayı içerisinde kanal D ile başlayan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini canlandıran oyuncu halen Hayat Şarkısın da Hülya karakteriyle başrol oynamaktadır. Burcu Biricik n11.com, Tudors Gömlek, Molped, Profilo ve Biskrem reklamlarında da yer almıştır.

Burcu Biricik nasıl ünlü oldu?
Burcu Biricik 2007 yılında Show TV'de yayınlanan Maçolar dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı. Daha sonra Toprağın Günlüğü kısa filmi. çeken Biricik, Kanal D'de 2011 yılında yayınlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı.

Sanatçı Burcu Biricik Kimdir?
Sanatçı Burcu Biricik 4 Mayıs 1989'da Antalya, Elmalı'da dünyaya geldi. Annesinin adı Müberra Sırçacı'dır. İlk, orta ve lise öğrenimimin ardından Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümünden mezun oldu. Liseli yıllarındayken okulun tiyatro ekiplerinde yer aldı.

Burcu Biricik Türkiye güzeli mi?
Burcu Biricik 2006 yılında Antalya'da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi.

Burcu Biricik kaç kardeş?
Burcu Biriciğin Bekir Biricik adında bir kardeşi vardır.

Burcu Biricik hangi yarışmaya katıldı?
Jüri koltuğunda Müjde Ar, Nurgül Yeşilçay ve Sinan Çetin gibi isimlerin oturduğu 'Artiz Mektebi' yarışmasına katılan Burcu Biricik'in 23 yaşındaki halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Burcu Biricik ve Emre Yetkin nasıl tanıştı?
Emre Yetkin, Murat Eken sayesinde hayatının aşkı olan Burcu Biricik ile tanışır. 2006 yılında ilişkisi yeni biten Burcu Biricik ve o dönem bekâr olan Emre Yetkin, Murat Eken sayesinde bir gün tanışırlar. İşte çiftin aşk hikâyesi 2006 yılında işte böyle başlar.

Burcu Biricik'in eşi kim?
Emre Yetkin


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022