Ara

Berna Canbeldek Boyu, Berna Canbeldek Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Berna Canbeldek Boyu Kimdir? Survivor Berna Canbeldek Kaç Yaşında, Berna Canbeldek Boyu, Berna Canbeldek Nereli, Berna Canbeldek Biyografi, Berna Canbeldek Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Berna Canbeldek Kimdir?

Berna Canbeldek Boyu: Survivor, cesaretin, dayanıklılığın ve stratejinin arenası. Bu arenada adından sıkça söz ettiren isimlerden biri de elbette Berna Canbeldek. Hem atletik yetenekleriyle hem de hırslı tavrıyla izleyicilerin favorisi haline gelen Berna Canbeldek Boyu, Berna Canbeldek kimdir, nereden geliyor, Survivor dışında hayatta nasıl biri? Hemen yakından tanıyalım.

Berna Canbeldek Doğum Tarihi: 29.08.1990
Berna Canbeldek Kaç Yaşında: 34 Yaşında
Berna Canbeldek Nereli: Bursa
Berna Canbeldek Burcu: Başak
Berna Canbeldek Boyu: 169 cm
Berna Canbeldek Kilosu:56 kg  
Berna Canbeldek Göz Rengi:Kahverengi 
Berna CanbeldekSaç Rengi: Kahverengi 
Berna Canbeldek Eğitim Durumu: State School of Ballet and Acrobatics Berlin
Berna Canbeldek Sevgilisi: Var
Berna Canbeldek Evli mi:Hayır  
Berna Canbeldek Eşi:Yok
Berna Canbeldek İnstagram Hesabı: www.instagram.com/bernacanbeldekofficial
Twitter Hesabı: twitter.com/bernaskz
 

Berna Canbeldek Biyografisi


Profesyonel Jimnastik ve Profesyonel dans eğitmeni olan Berna Canbeldek 1989 yılında Bursa’da doğmuştur.12 yaşından itibaren dans eğitimi almıştır. Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle Berlin’de yaşamaktadır. Berna Canbeldek 2012-2013 yılları arasında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Yetenek Sizsiniz adlı yarışmaya da katılmıştır. Küçük yaşlardan beri dansa ve dans etmeye meraklı olan Berna Canbeldek spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşlarıyla sohbet etmeye bayılıyor.

Berna Canbeldek, yetenekli ve çalışkan bir kişilik. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin eğitimleriyle donanan Canbeldek, dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme ve inline skates gibi bir dizi beceriye sahip. Hızlı öğrenmesi ve adaptasyon yeteneği ile dikkat çeken Canbeldek, sporu hayatının merkezine yerleştirmiş.

Survivor All Star ve Önceki Maceralar

Berna Canbeldek, Survivor macerasına ilk olarak 2014 yılında Gönüllüler takımında katıldı. Daha sonra 2015 yılında Ünlüler-Gönüllüler formatında tekrar adaya ayak bastı. Şimdi ise 2024 Survivor All Star kadrosunda yer alarak adanın iddialı isimlerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Berna Canbeldek Boyu ve Kilosu

Berna Canbeldek boyu 169 cm ve 56 kg kilosu ile atletik bir fiziğe sahip. Ancak sporcu kimliğinin arkasında, hassas ve duygusal bir yanı da olduğunu bilmelisiniz.

Survivor Dışında Berna Canbeldek

Survivor heyecanının dışında, Berna Canbeldek kendini farklı alanlarda da kanıtlamış. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında final koltuğuna oturmuş, oyunculuk yeteneğini geliştirmek için oyunculuk okullarına katılmış ve hatta Amerika'da The Challenge gibi zorlu yarışmalarda mücadele etmiş.

Kişisel Hayatı ve Eğitim Durumu

Berna Canbeldek, şu anki ilişki durumu hakkında medyaya özel bir açıklama yapmamış. Yetenekli sporcu, eğitimini Türkiye ve Almanya'da çeşitli okullarda almış.

Sözün Özü...

Berna Canbeldek, Survivor'un adada iz bırakan isimlerinden biri. Atletizmi, hırsı ve mücadeleci yönüyle adadaki maceraları heyecanla takip edilen Canbeldek, Survivor All Star ile bir kez daha neler yapacağını ve hayranlarını nasıl şaşırtacağını merakla bekliyoruz.

Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80