Ara

Alperen Duymaz Boyu, Alperen Duymaz Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Alperen Duymaz Boyu? Alperen Duymaz Kaç Yaşında, Alperen Durmaz kiminle evli, Alperen Duymaz dövmesi gerçek mi, Alperen Duymaz Kimdir, Alperen Duymaz Nereli, Alperen Duymaz Biyografi, Alperen Duymaz Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Alperen Duymaz Kimdir, Kaç Yaşında, Kaç Kilo ve Boyu, Aslen Nereli, Nerede Doğdu?

 
Adı Soyadı: Alperen Duymaz
Doğum Tarihi: 1992
Nereli: Ankara, Türkiye
Burcu: Akrep
Kilosu: 73 kg
Boyu: 1.83 cm
Göz Rengi: Koyu kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Bilinmiyor
Evli mi: Hayır
Eşi: Kübra Kelkit
instagram Hesabı: www.instagram.com/alperendymz
Twitter Hesabı: www.twitter.com/DuymazAlperen
Facebook Hesabı: Yok

Alperen Duymaz Kimdir?


Yakışıklı ve genç oyuncu Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Alperen Duymaz 30 yaşında olup Akrep burcudur. Alperen Duymaz boyu 1,83 Cm, ağırlığı ise 73 kilogramdır. Gözleri koyu kahverenginde olan oyuncunun saçları ise siyahtır. Ankara’da doğup büyümüş olan Alperen Duymaz, halen daha bu şehirde, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde, ikinci sınıf öğrencisi olarak eğitim görmeye devam etmektedir.

Alperen Duymaz Oyunculuk kariyerine “Bodrum Masalı” isimli proje ile profesyonel anlamda adım atmıştır ve ardından “Acı Aşk” projesi ile devam etmiştir. Televizyonda izleyici karşısına çıkıp en çok ilgi çektiği yapımlardan bir tanesi de, orijinal ismiyle “Pretty Little Liars”dan uyarlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi ile çekmiş ve büyük bir çıkış yakalamıştır.

Eğitimine halen daha Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nün ikinci sınıfında devam etmekte olan başarılı oyuncu, 2016 yılında yayınlanmaya Kanal D ekranlarında başlamış olan dikkat çekici yapım Kanıt: Ateş Üstünde isimli televizyon dizisinde Duygu Şen, Ahmet Olgun Sünear, Okday Korunan gibi başarılı ve tecrübeli isimlerle birlikte rol almaktadır.

Alperen Duymaz, Türk oyuncudur. 1992 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlkokul ve ortaokul eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra, lise eğitimini Bursa'da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tamamlamıştır.

2011 yılında televizyon dizisi "Seni Bana Yazmışlar" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra, "Karagül", "Kara Ekmek", "Oyunbozan", "Güldür Güldür Show" ve "Fazilet Hanım ve Kızları" gibi birçok dizi ve programda yer almıştır.

2018 yılında "Ailecek Şaşkınız" adlı sinema filminde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Ayrıca, 2019 yılında "Mucize Doktor" adlı televizyon dizisinde de başrol karakterini canlandırmıştır.

Alperen Duymaz, oyunculuk kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır. Bunlar arasında 2018 Altın Kelebek Ödülleri'nde "Yılın En İyi Komedi Oyuncusu" ve 2019 Turkey Youth Awards'ta "En İyi Erkek Oyuncu" ödülleri yer almaktadır.

Alperen Duymaz, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır. 2019 yılında, Bursa Uludağ Üniversitesi'nin "Engelsiz Gençlik Projesi" kapsamında düzenlenen "Sen de Gel" konferansına konuşmacı olarak katılmıştır. Ayrıca, Türk Eğitim Vakfı'nın "Yarının Liderlerini Yetiştiriyoruz" projesinde de yer almıştır.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra, Alperen Duymaz, Türkiye'nin önde gelen moda dergilerinde de yer almıştır. 2017 yılında, GQ Türkiye dergisi tarafından "Yılın En Stil Sahibi Erkek Oyuncusu" ödülüne layık görülmüştür.

Alperen Duymaz, Türk televizyon ve sinemasındaki başarılı oyunculuk kariyeri, sosyal sorumluluk projelerindeki aktif rolü ve moda dünyasındaki varlığı ile gençler arasında oldukça popüler bir isim haline gelmiştir.

Alperen Duymaz, oyunculuk kariyeri boyunca birçok dizi ve filmin kadrosunda yer almıştır. İşte bazı önemli yapımlar:

Alperen Duymaz Oynadığı Diziler:

Seni Bana Yazmışlar (2011)
Karagül (2013-2016)
Kara Ekmek (2015)
Oyunbozan (2016)
Güldür Güldür Show (2016-2018)
Fazilet Hanım ve Kızları (2017-2018)
Mucize Doktor (2019-2020)
Bir Başkadır (2020)
Babil (2020)
Teşkilat (2021)

Alperen Duymaz Oynadığı Filmler:

Ailecek Şaşkınız (2018)
Martı (2018)
Kardeşim Benim 2 (2017)
Ayla: The Daughter of War (2017)
Alperen Duymaz, özellikle son yıllarda "Mucize Doktor" dizisindeki başarılı performansıyla geniş bir izleyici kitlesi kazanmıştır.


Alperen Duymaz liseyi nerede okudu?
Alperen Duymaz Eğitim Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Meslek Oyuncu ·
 

Alperen Duymaz eşini aldattı mı?
Duymaz, sosyal medya hesabından eşi Kübra Kelkit in kahkaha atarken verdiği bu pozunu yayınladı. Ünlü oyuncu, haklarında çıkan ayrılık iddialarını böylelikle yalanlamış oldu.
 

Alperen Duymaz dövmesi gerçek mi?
Oyuncunun hayranları ensesindeki dövmesini de gündeme taşıdı. Kameralarca çekilen görüntüler sosyal medyaya yansıdı ve birçok hayranı oyuncunun dövmesiyle ilgili yorumlar paylaştı. Bir hayranı dövme konusunda şu yorumu yaptı: “Her şey yalan dövme gerçek.”

Alperen Durmaz kiminle evli?

Kübra Kelkit Eşi (e. 2020)
 

Alperen Duymaz kaç yaşında?
30 yaşında (3 Kasım 1992) Alperen Duymaz / Yaş
 

Alperen Duymaz ne zaman ünlü oldu?
İlk olarak 2015 senesinde Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alan genç oyuncu Timuçin Esen ve Şevval Sam ın paylaştığı Bodrum Masalı dizisiyle popülaritesini artırmıştır. İşte Alperen Duymaz hayatı hakkında merak edilenler...Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80