Ara

Ahmet Ataş Boyu, Ahmet Ataş Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Ahmet Ataş Kimdir, Ahmet Ataş Biyografisi, Ahmet Ataş Hayatı, Ahmet Ataş Nerelidir, Ahmet Ataş Kaç Yaşında, Ahmet Ataş Evli mi, Ahmet Ataş Burcu Nedir, Ahmet Ataş Sevgilisi, Ahmet Ataş Vikipedi, Ahmet Ataş Boyu, Ahmet Ataş Özgeçmişi işte tüm detaylar sendeyim.net farkıyla.

Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Ahmet Ataş
Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990
Nereli: Ordu
Burcu: Aslan
Kilosu: -
Boyu: -
Göz Rengi: 
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü
Sevgilisi: 
Evli mi: 
Eşi: 
instagram Hesabı: @ahmetatasaa
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: Yok

Ahmet Ataş Biyografisi Kısaca Hayatı 

Ahmet Ataş, İş dünyasının tanınmış simalarından biri olan Ahmet Ataş, 14 Ağustos 1990 tarihinde iki kardeşin küçüğü olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Anne adı Nurten, baba adı ise Fahrettin Ataş olan iş insanı, aslen Orduludur. Çocukluğu İstanbul Levent'te geçen ve eğitim hayatına İstanbul'da devam edip bitiren Ahmet Ataş iki çocuk babasıdır. Ataş A.Ş. 'nin kurucusu babası Fahrettin Ataş'ın ticaretin içerisinde yer almasından dolayı çocukluğundan itibaren ticari hayat ile iç içe olmuştur.
 
Ahmet Ataş, yükseköğrenimini Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü'nde %100 burslu olarak tamamladı. Üniversite eğitimi sırasında iş hayatına olan ilgisi ile çalışma hayatına giriş yaparak iş ve üniversite eğitimini başarı ile bir arada yürütmüştür. Bu süreçte Ataş A.Ş.'de tüm kademelerde başlangıç seviyesinden görev alarak çalışma yaşantısına giriş yapmıştır. Akabinde edindiği tecrübe ile bireysel olarak 22 yaşında inşaat sektöründe faaliyetlerde bulunmaya başlamıştır.
 
Kariyer hayatına aile şirketi olan Ataş A.Ş'de başlayan Ahmet Ataş, inovatif çalışmaları sayesinde, şirket bünyesinde yer alan markaların kozmetik ve kişisel bakım sektörlerinde ön plana çıkmasına katkıda bulundu. Bunun yanı sıra geliştirdiği projeler ile Ataş A.Ş'nin dinamik bir konumda olmasını sağladı. Başarılı çalışmaları ile 2019 yılında Ataş A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atanmıştır. Almış olduğu görevi 2019 yılından beri sürdürmektedir. Yenilikçi çalışma prensipleri ile babası iş insanı Fahrettin Ataş'ın kurmuş olduğu şirketi ikinci kuşak olarak daha gelişime ve yeniliğe açık hale getirmiştir. İhracatın ülkeye sağladığı katmadeğere önem veren Ataş bu doğrultuda dış ticaret faaliyetlerine özellikle eğilim sağlamıştır.
 
Ahmet Ataş'ın hobileri arasında kampçılık, doğa yürüyüşleri ve sosyal dernek çalışmaları ilk sıralarda yer almaktadır. Ahmet Ataş: "Doğru zaman yönetimi yaptığınız zaman iş hayatı ile birlikte hem kendini deşarj eden hem de faydalı işler yapabilecek zaman yaratabilmekteyiz. Bu oluşan zamanı hobilerime ve aileme daha da etkili biçimde kullanmaktayım." Dedi.
 
Ahmet Ataş kimdir?
Ahmet Ataş, Ataş A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekilidir.

Ahmet Ataş kaç yaşında?
Ahmet Ataş, 14 Ağustos 1990 yılında dünyaya gelmiştir.

Ahmet Ataş Burcu Nedir?
Ahmet Ataş Aslan burcudur.

Ahmet Ataş Nereli?
Ahmet Ataş, aslen Orduludur. Çocukluğu İstanbul Levent'te geçen ve eğitim hayatına İstanbul'da devam edip bitiren Ahmet Ataş İstanbul’da yaşamaktadır.
 
Ahmet Ataş’ın eğitimi nedir?
Ahmet Ataş, yükseköğrenimini Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü'nde %100 burslu olarak tamamlamıştır.
 
Ahmet Ataş Ailesi kimdir?
Ahmet Ataş’ın babası Fahrettin Ataş, annesi ise Nurten Ataş’tır. İki çocuk babası olan Ahmet Ataş hakkında daha fazla bilgi mevcut değil.


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80