Ara

Selçuk Ural Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Selçuk Ural Kimdir? Selçuk Ural Kaç Yaşında, Selçuk Ural Boyu, Selçuk Ural Nereli, Selçuk Ural Biyografi, Selçuk Ural Vikipedi, Sevgilisi Kim, Boy, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Selçuk Ural Kimdir Nerelidir?


Adı Soyadı: Selçuk Ural
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1945
Nereli: Bartın doğumlu, Aslen Malatyalı
Burcu: Oğlak
Kilosu: 75
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Ankara Devlet Konservatuarı Mezunu
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Eski eşi Canan Yaka’dır.
instagram Hesabı: Yok
Twitter Hesabı: https://twitter.com/aselcukural
Facebook Hesabı: Yok
 

Selçuk Ural Kimdir Kaç Yaşında


Selçuk Ural liseyi tamamlamadan Ankara Devlet Konservatuarına kayıt olmaya karar vermiştir. Burada trambon üzerine eğitim almıştır. İstanbul’a geldikten sonra bu ilde bulunan konservatuarda şan eğitimi almaya başlamıştır. Orkestralarda senelerce görev aldıktan ve önemli başarılar elde ettikten sonra gece kulüplerinde çıkmaya başlamıştır. 1967 yılında ise ilk plağını çıkarmıştır. Bu plağın çıkarılmasında Sezen Cumhur Önal’ın payı büyüktür. İtalyanca olan plak aylarca liste başı olmaya hak kazanmıştır.

Sezen Aksu ile de birçok projeye imza attığı bilinmektedir. Yalnızca Sezen Aksu değil birçok önemli sanatçı ile projelerde yer alma imkanını yakalamıştır. Asıl önemli nokta ise Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmesidir. Müjdat Gezen ve Perran Kutman’ın da içerisinde bulunduğu Bu İşte Bir İş Var müzikli oyunu ile Türkiye’de büyük bir sükse uyandırmıştır. Son olarak adının anıldığı durum ise Şamdan barı işletmesidir. Şamdan Bar başarılı bir işletme olmamıştır ve Selçuk Ural işletmesini kapatmak zorunda kalmıştır. Sibel Can ve oğlunun evliliği ardından da boşanması ile de son dönemlerde gündeme geldiği bilinmektedir. 


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: