Ara

Burce Yağmur Karabal Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Burce Yağmur Karabal Kimdir?, Burce Yağmur Karabal Kaç Yaşında, Burce Yağmur Karabal Nereli, Burce Yağmur Karabal Kaç Doğumlu, Burce Yağmur Karabal Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Burce Yağmur Karabal Sevgilisi Var Mı?, Burce Yağmur Karabal Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Burce Yağmur Karabal biyografisinde bulabilirsiniz.

Burce Yağmur Karabal Kimdir, Kaç Yaşında, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Yağmur Karabal 
Doğum Tarihi:  01.06.1992 (27 yaşında)
Nereli: İstanbul 
Burcu: İkizler  
Kilosu: 53 
Boyu: 1,70
Göz Rengi: Ela
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: Ankara Üniversitesiİtalyan Dili ve Edebiyatı bölümü Lisans
Sevgilisi: 
Evlimi: Bekâr
Eşi:
Meslek: Muhabir, sunucu
instagram Hesabı: @yagmurkrbll
Twitter Hesabı:  @yagmurkrbl
Facebook Hesabı: 
 
TV 8 Kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı kendi resmi İnstagram hesabından, hazırladığı Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasının yarışmacı kadrosunu açıkladı. Exatlon Challenge yarışmacısı olarak ismi açıklanan Burce Yağmur Karabal kimdir? Burce Yağmur Karabal, bir dönem Özcan Deniz'in sevgilisi olarak da gündem yaratmıştı. Burce Yağmur Karabal ile lgili merak edilen tüm detayları siz değerli okurlarımız için araştırdık.
 

Exatlon Türkiye Burce Yağmur Karabal Biyografisi

 
Burce Yağmur Karabal 17 Haziran 1992 (27 yaşında) tarihinde İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi'nde İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlayan Yağmur Karabal, yüksek lisansını ise MBA dalında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde bitirdi. BJK Tv isimli bir spor kanalında spor muhabiri olarak görev yapmakta olan Yağmur Karabal, kendisini sosyal medyada Futbol Sunucusu, Moda Tutkunu olarak tanımlıyor. 155 bin instagram takipçisi bulunan Burce Yağmur Karabal, 2017 yılında Buse Narcı'dan ayrılmasının hemen ardından Özcan Deniz'in yeni sevgilisi olduğu iddiasıyla öne çıkmıştı. Ünlü sanatçı ve oyuncu Özcan Deniz ile sosyal medyada tanışan Yağmur Karabal, gözlerden uzak bir beraberlik yaşadı. Özcan Deniz ile Karabal arasındaki yaş farkının 20 olduğu belirtilmişti.
 
Çift, bu iddiaların ardından trafikte birlikte de görüntülenmişti. Sosyal medyada tanışan ikili, fotoğrafları çekilince dikkat çekmemek için birbirlerini takibi bırakmıştı ve bu birliktelik kısa bir süre sonra sona erdi.
 
Hayvanları çok seven Burce Yağmur Karabal’ın Stark isminde bir köpeği var, ayrıca koyu bir Beşiktaş taraftarı ve bir LÖSEV gönüllüsüdür.
 
Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasının, yarışmacı kadrosunda yer alan Burce Yağmur Karabal, kendisiyle ilgili zaman zaman yaptığı paylaşımlarda bilgi de veriyor. "Gençlerin ablası, erkek arkadaşlarımın annesi, kız arkadaşlarımın babasıyım. Her yere yetişirim. Mevzu varsa onu da hallederim. Maymuncuk anahtarı gibiyim. Maymun iştahlıyım. Son olarak, sonuna kadar feministim ve bunun erkek düşmanlığıyla da uzaktan yakından hiçbir ilgisi yok. Tüm hücrelerinle, bedeninle ve ruhunla tek bir kişiye ait olmak dünyanın en güzel hissi ve sımsıcak bir ev gibi, baba gibi. Genellikle kendime süper kahraman gibi görüp o rolü biçiyorum. Gördüğüm tüm kötülüklere karşı tek başıma savaşıp o kötü adamlardan intikamımı ne yapıp edip alıyorum. Bana karşı yapılan kötülüklerden bahsetmiyorum, onlar bana zarar veremez. Mesela, yeri geldiğinde bir ağacı bile en son ne zaman gördüğünüzü hatırlamadığınızdan adım kadar eminim, bura da bahsettiğim şey bakmak değil. Tabiatı hatırlayın, doğa o en güzel ilaç. Gerçekten yaşamak böyle bir şey, çünkü hırçınlık benim duvarım. İnsanlarla birlikte yürümekte oldukça usta biriyimdir ama hızlanıp sonrasında nerede kaldı diye arkasına bakan hiç kimse beni baktığı yerde bulamadı, öyle bir huyum var. " sözleriyle yarışmada rakiplerinin nasıl bir karakterle karşı karşıya olacağının da sinyallerini veriyor gibi.
 
Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan ve her paylaşımı onlarca beğeni alan Yağmur Karabal’ın 155 bini aşan takipçisi bulunuyor.


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak