Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Yay Günlük Aşk Falı
Bugün “yuva kurma” havasında olabilirsiniz. Belki de şu an ciddi bir ilişki içindesiniz, aşk hayatınız güzel bir şekilde ilerliyor ve bir yuva kurma düşünceleriniz olabilir. Sevgilinize bir ev almayı düşünebilir ya da bir nişan yüzüğü almak için alışverişe çıkabilirsiniz. Şu anda bir ilişkide olmasanız bile, böyle arzunuz olabilir. Evlilik ve bağlılık gibi konuları düşünebilirsiniz.
Yay Günlük İş & Kariyer Falı
Bugün karşılaştığınız hiçbir şeyi gördüğünüzden ibaret saymayın, özellikle de işin içinde para varsa. Bir arkadaşınız ya da iş arkadaşınız size reddemeyeceğiniz kadar iyi bir teklifle gelebilir. Hızla kazanılacak büyük meblağlar vaadine kanmayın. Şu an karşınıza çıkan her teklif "Gerçek olmayacak kadar iyi" tekliflerle aynı kefede. Konuyla ilgili bilgi alın ve bunları daha sonra değerlendirin. Sakin kafayla gözden geçirdiğinizde bu işteki bir yeniklerini görmeye başlayacaksınız.
Yay Günlük Maddi Durum & Para Falı
Genellikle rüyalarınıza önem verirsiniz fakat bu gece bilinçaltınız sonrasında size hiç bir şey ifade etmeyecek karmaşık istenmeyen bilgiler verebilir. Eğer mesaj açıksa, o zaman mesaja dikkat edin. Fakat eğer sembollerin ne anlama geldiğini bulmak için mental olarak çok fazla düşünmeniz gerekiyorsa, muhtemelen bir şey anlamları yoktur. Bazen rüyalar rüyadan daha fazlası olmayabiliyor. Bunu unutmayın!
Yay Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Kendini daha güçlü hissedeceğin bir gün. Sanki biri sana enerji içeceği vermiş de spor etkinliği bitene kadar bunu anlamamış gibisin. Aslında bu iyi niyetli bir tavır fakat aynı zamanda sinir bozucu. Hedeflerine başkalarına güvenerek ulaşmaya çalışmak yerine, üzerindeki yükü hafifletmek daha iyi olmaz mı? Aynı anda birden fazla şey yapmaya çalışıyorsun. Biraz rahatlayarak bir değişiklik yap...Birisi duyarlılığınıza meydan okuyabilir, bu nedenle ruh halinize gelecek bu olası darbelere karşı kendinizi hazırlayın. Büyük olasılıkla son zamanlarda vurdumduymaz bir yol tutmuştunuz ve bazı ayrıntılara dikkat etmeyi unutmuş olabilirsiniz; yani hayatınıza giren herkesin duygularına. Belki de, tam da gerçekten içinize kapanmanız gerektiği anda keyif peşinde sürekli dışarılara koştunuz. Bugün meydana gelecek olaylar muhtemelen bu meselelerin daha çok farkına varmanızı sağlayacak.
mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
13:30’da bugün Ay, Boğa burcuna giriş yapıyor. Bu saat itibariyle sizlerin çalışma hayatında güzel gelişmeler olabilir. Yaptığınız işlerin takdir gördüğünü görmek sizleri mutlu edecektir. Sağlık sorunlarınız varsa bugün toparlanmaya başlayabilirsiniz. Venüs-Kiron arasındaki karşıt açı nedeniyle gece saatlerinde ilişkinizde sert etkiler altında olacaksınız. Karşı tarafın sizin kadar iyimser bir yapıda olmaması içten içe sizi üzebilir.
Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Çevrende tanık olacağın haksızlıklara sessiz kalmayacaksın. Motivasyonunu korumak adına bazı kişilerle dertleşebilirsin.
Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Kişisel açıdan önem verdiğimiz konuların tamamlanması gündeminizi oluşturabilir. Sağlık konuları ile ilgili konulara önem vermemiz gerekebilir. Bugün beslenmenize dikkat etmenizi öneririm. Bugün olaylara karşı toleransınız düşük olabilir, ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. Aceleci davranıp kontrolünüzü elden bırakmayın.
Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugünlerde biraz bencil ve sadece kendinizi düşünüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca entellektüel yönünüzde belirgin değişimler yaşayabilir, bilmeye ve öğrenmeye açık olabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları