Oğlak Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Oğlak Günlük Aşk Falı
Bugün herhangi bir söz vermeden önce iyice düşünün. Özellikle de aşk hayatınız söz konusu olduğunda bazı şeyler tehlikede. Bazı teklifler almanız muhtemel. Bu tekliflere nasıl cevap vereceğinizi biliyor musunuz? Aslında doğru yoldasınız ama bugünkü yollar bir yol ayrımındaymışsınız gibi hissettirebilir. Bugünün anahtar kelimesi, içgüdülerinize güvenmek ve ideallerinize sadık kalmak.
Oğlak Günlük İş & Kariyer Falı
Düşünceleriniz bugün üst düzeyde ve herhangi bir zihinsel meydan okumanın üstesinden mutulukla geleceksiniz. Kendinizden veya entelektüel yeteneklerinizden şüphe etmeyin. Disiplinli ruh haliniz, aşırı duygularınızı ayırmanıza ve dengelemenize yardımcı olacaktır. Sizin için titizlikle çalışma gerektiren her şeye dikkat edin. Tutkusu olan şeyleri yapın, bu sayede görevinizin ne olduğu önemli olmaksızın inanılmaz bir şekilde başarılı olacaksınız.
Oğlak Günlük Maddi Durum & Para Falı
Genellikle rüyalarınıza önem verirsiniz fakat bu gece bilinçaltınız sonrasında size hiç bir şey ifade etmeyecek karmaşık istenmeyen bilgiler verebilir. Eğer mesaj açıksa, o zaman mesaja dikkat edin. Fakat eğer sembollerin ne anlama geldiğini bulmak için mental olarak çok fazla düşünmeniz gerekiyorsa, muhtemelen bir şey anlamları yoktur. Bazen rüyalar rüyadan daha fazlası olmayabiliyor. Bunu unutmayın!
Oğlak Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Hayatınla ilgili önemli bir adım atabilirsin. Yüksek bir özgüvenle birleşen kuvvetli bir fiziksel enerji ile büyük hedeflerine yönelik hareket edebilisin. Her yönden ayağına fırsatlar gelebilir ve hazırdaki enerji hızlı ve öfkeli olabilir! Güçlü, cesur doğan kendini gösteriyor olacak; hareket halindeki o trene atlayacak enerjiyi ve yüreği kendine bulacaksın!Bugün muhtemelen bir süredir görmediğiniz birinden derin bir mektup alabilir ya da onunla bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Evinizin çevresinde pek çok ufak tefek iş halledebilir ya da komşularınızı veya akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Muhtemelen bir projeniz için araştırma yaparken çok fazla şey okuyabilirsiniz. Bir şeyler yazmayı planlıyorsanız, bugün tam da günü!
mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Günün ilk saatinde Koç burcunun 20. derecesinde saat 00:07’de dolunay gerçekleşiyor. 00:58-19:23 arası Ay, boşlukta ilerliyor. Saatler 19:23’ü gösterdiğinde Ay, Boğa burcuna geçiş yapıyor. Dolunayla birlikte aile hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle verdiğiniz ani tepkiler kalp kırabilir. Evinizde riskli hareketlerden sakının. Jüpiter ise sağlığınızda size destek olacaktır. Psikolojik olarak da arınacağınız, hayatın olumlu tarafını görerek mutlu olacağınız bir süreçte olacaksınız. Dolunay hakkındaki detaylara erişmek için tıklayabilirsiniz.
Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
‘Kendimi mi daha çok seviyorum, onu mu?’ diyeceğin bir gün. Egon üst seviyede. ‘Herkes bana baksın’ diyeceksin.
Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün anlamsız güç savaşları içine girmek ya da ortaklarınızdan birinin sizi bu duruma sokuyor olması sizde kısmi bir gerilim yaratabilir. Bu noktada sabrınızı koruyacağınızdan eminiz ama yine de kendinizi gereksiz bir ispata gitmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.
Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Bilinmeyen nedenlerden bitişler olabilir. Olayları kabullenme içinde olabilirsiniz.nbsp; Farkında olmadığınız konularda dikkatsiz davranıp hata yapabilirsiniz. Uluslararası konularda dikkat edilmesi gereken zamanlar olabilir. Ani tepkilerden dolayı işleriniz aksayabilir. Bugün sizi yoğun bir iş temposu bekliyor olabilir.
Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Çevrenizdeki kişilerin sizinle iletişim kurmak istediği bir evredesiniz. Bu görüşmeler içerisinde nazar gibi negatif enerjiler de barındırabilir. Seçici olun.

Günlük Burç Yorumları