İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

İkizler Günlük Aşk Falı
Yaratılış sürecini seviyorsunuz. Bitkilerinizi sulamak veya bir resmi yapmak bile size neşe veriyor. Bu ay, gerçekten önemsediğiniz bir projeyi bitirme şansınız olursa sonuçlardan memnun kalacaksınız. İnsanların nasıl bu kadar olumlu tepki verdiğini görünce şaşıracaksınız. Kendinizle gurur duymalısınız.
İkizler Günlük İş & Kariyer Falı
Bugün beklediğiniz gün olabilir. Herhangi bir durum süresince tatlı bir konuşma yapmak için nazik, şefkatli ve samimi bir doğanız olduğunu keşfedeceksiniz . Aslında, yaşamınızda çözülmesi gereken bir şey varsa, şu an işleri düzeltmek için çalışmak için iyi bir zaman olabilir. İnsanlar sizin iyi doğanız ve besleyici niteliklerinize karşı daha duyarlı olacaktır.
İkizler Günlük Maddi Durum & Para Falı
Bugün, en az 3 haftadır kafanızda olan soruları kesin olarak ele alabileceğiniz bir gün. Özellikle de duygusal hayatınızı etkileyen sorulara odaklanın. Eğer şu sıralar tatminkar olmayan ilişkilerde yer alıyorsanız, onları arkada bırakmaktan korkmayın. Henüz cevaplanmamış bir istek konusunda içiniz içinizi yiyorsa, artık kafanıza takmayın.
İkizler Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
En küçük bir şeye bile karar vermekte zorlanacaksın. Bir miktar belirsizlik de mevcut; fakat kaygılanmana gerek yok. Seni ateşleyecek bir çok enerjiye sahipsin. Geçmişten insanlar karşına çıkabilir ve beklenmedik olaylar vuku bulabilir; gününün akışını etkileyebilir. Ustaca yapılmış planlar bile sekteye uğrayabilecektir. Çok da üzerinde durma. Uyum sağla gitsin.Gün ilerledikçe her şey senin için daha iyi olacak ve akşam olunca, tam tempo hareket edeceksin. Bu gece kabuğundan çıkıp birkaç gündür sana olumsuz olarak hükmeden yoğun duygusal durumdan kurtulmak için uygun bir gece. Birkaç arkadaşını yanına al, dışarı çık ve spontane bir şekilde takılın.
mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, Boğa burcundaki seyrine bugün devam ediyor. Gün boyunca Ay’ın oluşturduğu pozitif açılar sayesinde artık üzülmek yok. Psikolojik olarak yüksek bir enerjiye çıkıyorsunuz. Geçmişi tamamen silmeye başlıyorsunuz. 16:56-23:57 aralığında Ay, boşlukta ilerliyor. Mars ve Plüton arasındaki güzel açıyla bu akşamdan itibaren maddi olarak güçlenmeye başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aile büyüklerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Ay, saat 23:57’de sizlerin burcuna geçiyor.
Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün isteksiz olduğun bir işe odaklanmakta sorun yaşayabilirsin. Yatırımlarda ortaklıktan uzak durmalısın.
Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün eşinizle ilgili durumlarla ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde işlerinizi bitirmeye odaklanabilirsiniz. Hukuki konularda sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Öğlen saatlerinde yaşayacağınız olaylara karşı daha toleranslı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise geleceğinizin belirsizliği üzerine endişelere kapılabilirsiniz.
Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendinizi ya da başkalarını suçlamak bugün genel konunuz olabilir bu yüzden kendinize zaman ayırmalı ve duyarlılıklarınıza saygı göstermelisiniz

Günlük Burç Yorumları