Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Boğa Günlük Aşk Falı
Genel olarak, iyimser, özgürlükçü ve macera dolu bir yapınız var. Ancak bugün, özellikle romantik konular söz konusu olduğunda, biraz daha yoğun ve muhtemelen biraz hüzünlü olduğunuzu görebilirsiniz. Aşkla ilgili konulara böyle yaklaşmak tam olarak sizin tarzınız değil, ancak böyle davranmayı şu anki durumunuza uygun bulacaksınız. Sizin için uygun şeyler seçtiğinizden emin olun.
Boğa Günlük İş & Kariyer Falı
Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, geçen yılın etkinliklerini işinizle ilgili olarak değerlendiriyor olabilirsiniz. Bugün, net bir analiz için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olacaksınız. Esas olarak başarınızın maddi yönleriyle ilgileneceksiniz. Ancak durumu çarpıtmamaya ve abartmamaya dikkat edin.
Boğa Günlük Maddi Durum & Para Falı
Son 30 gün adeta bir deprem gibi görünebilir. Yeni aya girerken hala sarsıntılarını hissediyor olabilirsiniz. Neyse ki, önünüzdeki 30 gün yoğnluk anlamında bir farklılık yaratmasa da daha sakin geçecek. Ev hayatınızla ilgili son zamanlarda aldığınız kararları uygulayabilecek ve önemli konuları kesin olarak çözüme kavuşturacaksınız.
Boğa Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Yaratıcı enerji köpürüyor. Muhtemelen günün büyük kısmını her ne projeyle ilgileniyorsan ona harcıyorsun. Büyük kısmı bitti, sonuçlar seni bile memnun edecek düzeyde! Uyarı: kendini yavaşlat, arada molalar ver ve hepsinden önce yemeyi unutma. Bir arkadaşının yardımını alabilirsin. Böylece üzerindeki yük biraz olsun hafiflemiş olur.Bugün diğer insanlarla olan dostluklarınıza odaklanmanın tam zamanı. Bazı aile üyelerini öğle yemeğine davet etmek isteyebilirsiniz. Cömertliğinizi ve arkadaşlığınızı takdir edecekler. Ya da bir süredir görmediğiniz iyi bir arkadaşınızla akşam yemeği yemek isteyebilirsiniz. Ara sıra küçük sosyal inceliklere vakit ayırmak gerekir. Zaman o kadar çabuk geçiyor ki dostlarla iletişimi çok kolay kaybedebiliriz.
mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, Aslan burcunda ilerlerken Jüpiter güzel kontağıyla ailecek sevineceğiniz hayırlı haberler alabilirsiniz. Gayrimenkul yatırımları için gündüz saatleri karlı olabilir. 20:19-22:29 arasında Ay, boşlukta kalıyor. 22:29’da Başak burcuna geçiyor. Gün içinde Güneş Akrep burcuna giriş yapıyor. 22 Kasım’a kadar partnerinizle birbirinize daha da bağlanacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hem tutkunun hem duygusallığın bir arada olacağı bir dönemde olacaksınız.
Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Önceki günlerde içinde bulunduğun şartları da göz önüne alırsak, bu sefer şansın da senden yana olduğunu söyleyebilirim.
Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Uzun zamandır üzerinizde taşımış olduğunuz finansal ve hukuki problemlerinizi çözümlemek için bazı adımlar atıyor olacaksınız. Bu soruna sosyal çevreniz de dacirc;hil olabilir.
Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Çözümlenmesiniz beklediğiniz finansal konular sonuçlanabilir. Yeni kaynaklar üretmek için düşünmeye başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde dayanıklılığınızı test edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Olaylara karşı acele etmeden sakince yaklaşmakta fayda var. Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar işlerinizi aksatmaya neden olabilir.
Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugünlerde hediye almak ya da hediye vermek hususunda şanslı olabilirsiniz. Aşk hayatınızla alakalı olarak uzun zamandır istediğiniz bazı şeyler gerçekleşebilir.

Günlük Burç Yorumları