Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2019 Salı)

Boğa Günlük Aşk Falı
Bugün, diğer insanlarla bazı heyecan verici karşılaşmalarla dolu olabilir. Gezegensel enerjiler, bugün dostluğu, eğlenceyi ve tutkuyu arttırıyor. Kendinizi, özel bir kimyasayla kıvılcımlandıran birine rastlarken bulabilirsiniz. Biraz flört etmek sana zarar vermez! Ya da sevilen bir kişi, geleceğiniz hakkında sizi heyecanlandıran ilham verici bir konuşmaya katılabilir. Ruhlarını kaldıran insanlarla kendiliğinden iletişime açık ol.
Boğa Günlük İş & Kariyer Falı
Sevgiliniz boş zamanınızın çoğunu bu gece evde geçirmek isteyebilir, ancak sizin de fiziksel enerjiniz o kadar yüksek olabilir ki dışarı çıkıp gece dans etmekten başka bir şey istemeyebilirsiniz. Durumun tüm yönlerini göz önünde bulundurun. Mümkünse uzlaşmaya çalışın, belki bir süre için dışarı çıkabilirsiniz. Unutmayın: Mümkün olduğunca kimsenin kaybetmediği bir kazan-kazan durumu yaratın!
Boğa Günlük Maddi Durum & Para Falı
Başka bir ülkede yaşamayı mı düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse, belki artık bunun zamanı gelmiştir. Faaliyet alanınızdaki şeylerin gerçekleştiği yerde olmalısınız. İnsanlar sizin naptığınızla çok ilgileniyor. Bir karar verin ve buna bu karar sadık kalın!
Boğa Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
İnsanların ruh hallerine uyum sağlayabileceğin bir gündesin. Daha onlar ağızlarını açmadan sen ne hissettiklerini anlayacaksın. Bu da katıldığın iş toplantılarında satır aralarını okumana destek olacak. Müşterilerinin de dilinden anlıyor olacaksın. İşlerin iç yüzünü bilerek anlaşmalar yapabileceksin. İçgüdülerini takip et, çünkü doğru çıkıyorlar!Çok hassassınız ve bazen başkalarına yardım etmek istiyorsunuz. Bugün, topluma hizmet etme isteğiyle dolabilir ya da ilişkilerinize yaklaşımınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Son zamanlarda son derece benmerkezli yaşadıysanız bir hayır kurumunun etkinliklerine vakit ayırmak size iyi gelebilir. Çocuklarla da aranız iyi, bir gence "ağabeylik ya da ablalıké edebilirsiniz.
mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay’ın Koç burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Günün ilk saatlerinde Ay’ın Jüpiter ile olumlu açıda olmasıyla maddi konularda sabah şansınız açık olabilir. Beklediğinizden daha fazla tutar elinize geçebilir. Öğleden sonra aktifleşen Ay-Plüton zorlu açısıyla beraber akademik konularınızda zorluklar çıkabilir. Seyahat ediyorsanız dikkatli olmanızda yarar var. Risk almamanız gereken bir süreçte olacaksınız.
Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Duygularını sınadığın günlerden geçerken, güzel gelişmelerin olduğunu fark edebilirsin. Alışveriş için ideal bir gün
Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Duygusal karmaşalarınızla acele kararlar vermeyin. Dostlarınızdan önemli yakınlıklar görebileceğiniz bugünü daha sükûnetle geçirmenizi tavsiye ederim. GÜNÜN EMOJİSİ:
Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Çözümlenmesiniz beklediğiniz finansal konular sonuçlanabilir. Yeni kaynaklar üretmek için düşünmeye başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde dayanıklılığınızı test edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Olaylara karşı acele etmeden sakince yaklaşmakta fayda var. Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar işlerinizi aksatmaya neden olabilir.
Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Değişim sezgilerinizi takip ettiğiniz taktirde her zaman sizler için artı yönde gerçekleşerek size iç huzur verecek. Keyifli olmak için bilinçli çaba sarf edeceğiniz bir gün.

Günlük Burç Yorumları