Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2019 Cumartesi)

Aslan Günlük Aşk Falı
Sevgilinizle yeni bir projede çalışabilirsiniz. Belki ikiniz de evinizi daha iyi bir düzene koymak istiyorsunuzdur. Yeni bir kitaplık ve dosya kitaplığı satın alabilirsiniz. Ya da bodrumunuzu temizleyebilirsiniz. Evinizin her yerini düzenli hale getirmek isteyeceksiniz. Sevgilinizin kırlentler ve çiçeklerle renk katma konusunda bazı dekorasyon fikirleri olabilir. İkiniz de sonuçlardan memnun kalacaksınız.
Aslan Günlük İş & Kariyer Falı
İşlerinizi yapmak için günün enerjisine odaklanmaya çalışın. Oyun zamanı bitti. Şu anda çok verimli ve etkili bir şekilde çalışma gücünüz var. Bir plan yapın ve bu işi bitirin. Görevlerinize odaklandığınız sürece listenizdeki çok sayıda şeyi halledeceksiniz. Bu çok zor olmamalı, çünkü daha net bir zaman anlayışı benimseyeceksiniz ve sınırlamalarınızı bileceksiniz.
Aslan Günlük Maddi Durum & Para Falı
Entelektüel veya ruhani konulardaki düşünceleriniz yavaş yavaş değişiyor mu? Eğer öyleyse, bu değişim sizi korkutmasın. Geleneksel değerler ve fikirler bugün size özellikle çekici gelebilir bu yüzden direnciniz de her zamankinden daha güçlü olabilir. Fakat biliyorsunuz ki sonsuza dek aynı kalamazsınız. Bugün kendinize bir mola verin. Yarın rutin hayatınıza ve değişim maceranıza geri dönersiniz.
Aslan Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Lider rolünü üstleneceğin bir gün. Çocuklarının spor grubuna koçluk yapabilirsin ya da bir grup projesiyle ilgilenebilirsin. Dikkatini çekmeye değecek bir neden olacak. Bunu haftada bir iki kez yapmaya karar verebilirsin. Grup liderliği konusunda güçlüsün. Hatta yardım toplama gibi toplumsal projelere bile girişebilirsin.Bugün, verdiğiniz sözler ve sadakat duygunuz öne çıkabilir. Kendinizi adamış olduğunuz, artık eskisi gibi doğru ya da güvenli gelmeyen bir şey mi var? Eğer öyleyse, bu işin içindeki diğer kişilerle nasıl hissettiğiniz konusunda konuşmanızın vakti gelmiş olabilir. Belki de bu sözün diğer kişi için hala önemli olduğuna dair güvenceye ihtiyacınız var ya da belki sizin kendi ihtiyaçlarınız değişmiştir. Durum ne olursa olsun, bununla ilgili bir şeyler yapmalısınız.
mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay’ın Balık burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Ay’ın Jüpiter ile oluşturduğu sert kontakla öğlen saatlerinde harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinizi gelecekte maddi olarak sıkmanız gerekebilir. Ay-Neptün kavuşumu, hayata olumsuz yönden bakmayı bırakacağınız güzellikleri karşınıza getirerek, yüzünüzü bir anda güldürecektir.
Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Garantici yanın, kendini dizginlemeni sağlayacak. Kararsız biri değilsin ama en doğru olanı seçmeye çalışıyorsun.
Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün varolan finansal bir problemi çözümleme yoluna gidebilirsiniz ama bazı noktalarda sizleri yanılgılara sürükleyecek oluşumlar olabilme ihtimalini de gözden kaçırmayın. GÜNÜN EMOJİSİ:
Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ilgilendiğiniz işlerde bitişler var. Geleceğinizi düşünmek için zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi şımartabilir, güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Farkına varamadığınız şekilde olaylar gelişebilir ve siz bunların etkisi altında kalabilirsiniz. Olaylara karşı aşırı tepki göstermemekte fayda var.
Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları