Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Aslan Günlük Aşk Falı
Bugün insanlarla çok iyi ilişki kurabileceğinizi ve onlarla iletişiminizin oldukça değerli olduğunu kanıtlayacaksınız. Kendinizi hakem pozisyonunda bulabilirsiniz, çünkü insanların anlaşmazlıklarını çözmek için aradıkları tarafsız bir akla sahipsiniz. Etrafınızdakilerin yaşamlarında aktif bir rol üstlenin ve bu cömertliğinizin kendi hayatınızı nasıl etkilediğini görün.
Aslan Günlük İş & Kariyer Falı
Eski gelenek ve görenekleri takip etmeniz gerektiğini düşünerek bugün kendinizi sınırlamamaya çalışın. Kendi yeni geleneklerinize başlamanın zamanının geldiğini anlayın. Şu anda sahip olduğunuz şey artık sizin için işe yaramıyor olmayabilir, bu nedenle şu anda mevcut olanla devam etmeniz konusunda kendinizi kısıtlamayın. Bu, yeni sınırlar çizmek ve yeni ufuklar keşfetmek için iyi bir zamandır.
Aslan Günlük Maddi Durum & Para Falı
İnançlarınız konusunda çok tutkulu olabilirsiniz. Doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorsunuz ve diğer insanlarla fikrinizi paylaşmada sıkıntı çekmiyorsunuz. Bugün, cesur bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Ahlaki etik duygularınız harekete geçecek gibi duruyor. Gördüğünüz veya duyduğunuz bir şey sizi kışkırtabilir. Devreye girip olaylara farklı bir şekilde bakmayı insanlara göstermek isteyebilirsiniz.
Aslan Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Her ne kadar güçlü bir vücuda ve zihne sahip olduğun doğruysa da, bazen kendine ekstra dikkat etmen gereken zamanlar olur. Bugün ise bu düşüncenin farkına varmak için uygun bir gün. Bu, sağlık sorunları yaşayacağın anlamına gelmiyor; fakat gezegenler şu anda bol aktiviteli bir sürecin içindeler; ki bu da en önemli varlığına dikkat etmeni öneriyor: bedenine!Bugün lüks eşyaların cazibesine kapılabilirsiniz. Güzel bir zevkiniz var. Bütçeniz biraya yetse bile siz yine de kaliteli şaraplar istiyorsunuz! Bugün kendinize özel bir bir şeyler ısmarlamak isteyebilirsiniz. Pahalı bir restorana öğle yemeğine gidin. Ya da güzel ve eşsiz olan bir eşya satın alın. Muhtemelen lüks bir tükenmez kalemle yazı yazmaktan keyif alacaksınız. Ya belki de belgelerinizi yeni bir deri evrak çantasına yerleştirmek hoşunuza gider.
mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Saatler 00:07’yi gösterdiğinde 20 derece Koç burcunda dolunay meydana geliyor. Ardından 00:58-19:23 aralığında Ay, boşlukta ilerliyor. 19:23’te ise Boğa burcuna geçiş yapıyor. Dolunayda seyahatlerinizde çok dikkatli olmalısınız. Pasaport, bavul, çanta gibi eşyalarınıza göz kulak olun. Gecikmeler yaşanabilir. Akademik hayatınızda da gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Jüpiter’in şansı ise sizi aşk hayatınızda buluyor. Çocuklarınızla ilgili de sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunayın detayları için tıklayabilirsiniz.
Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugünlerde hayatına çok özel biri girebilir. Arkadaş ortamında tanışacağın birinin sana karşı ilgisini herkes fark edecek.
Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
İş hayatınızda bazı beklentiler içine girebilirsiniz. Bunları abartmadan, ortak bir noktada buluşabileceğiniz anlaşma ile sağlayarak ilerlemeniz doğru olacaktır. Karşınızdaki insanın da fikirlerini önemsediğinizi belirttiğiniz yaklaşımlar sergilerseniz günü başarılı sonuçlandırabilirsiniz.
Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ilgilendiğiniz işlerde bitişler var. Geleceğinizi düşünmek için zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi şımartabilir, güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Farkına varamadığınız şekilde olaylar gelişebilir ve siz bunların etkisi altında kalabilirsiniz. Olaylara karşı aşırı tepki göstermemekte fayda var.
Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Enerjinizin yükseleceği bugünlerde uç noktalara kaçmamanızda fayda var. Kendinizi duygu içerikli konularda başarılı ve mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Günlük Burç Yorumları