Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Akrep Günlük Aşk Falı
Yeni bir sosyal grup keşfedebilirsiniz. Örneğin, bir atolyeye katılabilir ve oradaki diğer öğrencilerle iletişim kurabilirsiniz. Telefon numaranızı vermek ve yeni arkadaşlıklar kurmaktan korkmayın. Her zamanki arkadaşlarınızdan daha farklı olan insanlarla etkileşimde olmak hoşunuza gidecek. Gerçekten mutlu olmak için sürekli bir sosyal hareketliliğe ihtiyacınız var. Akrep ler her türden insanı sever, bu yüzden kapınızı yeni yüzlere açın.
Akrep Günlük İş & Kariyer Falı
Bugün bir ortakla veya ortak çalışanla güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Bazen tek başınıza çalışırken odağınızı kaybedebilirsiniz. Biriyle takılırsanız daha iyi olabilirsiniz. Birisinden işinizde beraber yol almayı ve bir proje hakkında yardım isteyin. Veya bir arkadaşınızı fikirlerinizi geliştirmenize yardımcı olması için davet edin. Bir elin nesi var iki elin sesi var! Her yükü kendi başınıza taşımak yerine, sorumlulukları paylaşmayı deneyin.
Akrep Günlük Maddi Durum & Para Falı
Bugün, pratik işler üzerine odaklanabilirsiniz. Hatta evinizde fiziksel birşeyler yapmak bile isteyebilirsiniz. Bahçe veya manzarayla ilgili bir şeyler yapmak ilginizi çekebilir. Ya da, garajı temizlemeye karar verebilirsiniz. Ev içerisinde bazı tamirat işlerine girişebilirsiniz. Zihniniz temizlendikçe ve elleriniz bir şeylerle meşgul oldukça bir tür hareket yogası size iyi gelecek. İlham verici müzikler açın ve yaptığınız şeyin keyfini çıkarın.
Akrep Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Enerjini dağıtıyorsun ve bunun farkındasın! Akşam yemeğine çıkıyor, parti ve gösterilere katılıyorsun ama hiç de anın içinde değilsin. İnsanların dedikleri şeyleri dinliyorsun ama dedikleri hiçbir şeyi özümseyip anlamaya çalışmıyorsun. Evet, sıkılmışsın ve bunu kendine itiraf etmekten çekiniyorsun. İçsel arayışının derinliği, hayatını incelemek için çok fazla enerji gerektiriyor.Günün atmosferi, bugün evinizde bazı ufak tadilatlar ve bazı büyük dekorasyonlar yapmak için size ilham veriyor. Yoğun bir estetik anlayışınız var ve bu anlayış gezegenlerin dizilimi sayesinde artacak. Renkler ve parlaklık gözünüze çekici gelecek ve duyularınızı memnun edecek. Yine de, doğru öğeleri seçmek için gerekli yeteneğe sahipsiniz ve yapacağınız düzenlemelerin zarif, hatta zevkli görünmesini sağlayabilirsiniz. Kesinlikle bir beceriniz var!
mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, tüm gün Boğa burcunda hareket ediyor. Ay, gün içinde güzel etkiler yaratarak ikili ilişkilerinizde size şans getirecektir. Özellikle ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Gönül ilişkinizde ise aranızdaki çekim hiç olmadığı kadar güçlü olacaktır. Saat 16:56-23:57 aralığında Ay, boşlukta kalıyor. Mars-Plüton arasında oluşan güzel görünümle birlikte uğruna çok çaba verdiğiniz konularda artık zafer sizin olabilir. Şansınız akşam açık olacak. Ay, saat 23:57’de İkizler burcuna geçiyor.
Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendini internette yeni bir ev ararken bulabilirsin. İnsanların net konuşmaması bugün sabrını zorlayabilir.
Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi kaynaklarınızla ilgili işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizi oluşturabilirsiniz. Bugün başkalarından gelen destekler var. Dayanıklı olmanızı gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Hukuki durumlarla ilgili ciddi sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde zihniniz bulanık olabilir, geleceğinizle ilgili düşünmek isteyebilirsiniz.
Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
İnsanlara hayır diyememe durumundan dolayı kendinizi zor durumda bırakabilirsiniz. Mümkün olduğunca tutamayacağınız sözler vermemeye özen gösterin.

Günlük Burç Yorumları