Ara

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanlığı köşkünde ağırlandığını görmek, Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu görmek, Cumhurbaşkanı olduğunu görmek, Cumhurbaşkanını güler yüzlü ve sevinçli olarak görmek, Cumhurbaşkanının hasta olduğunu görmek nasıl yorumlanır.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Ne Anlama Geliyor?


Rüyada Cumhurbaşkanı görmek, umduğunuzdan da fazla mutlu olacaksınız demektir. İnsanın yaşamda yükseleceği ve iyi duruma geleceği anlamına gelir. Rüyada Cumhurbaşkanlığı köşkünde ağırlandığını görmek, halk yararına önemli işler yapmaya, yüksek makam ve görevlere gelmeye işarettir.
 
Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu gören kimse, şeref ve yüksekliğe nail olur. Bazen de, eğer o kimse layıksa uyanıkken Cumhurbaşkanı ile konuşur, ya da o kimse şöhret ve nimete nail olur. Eğer hapis ise, hapislikten kurtulur, fakir ise zenginleşir, tüccar ise kazancı çok olur, düşmanlık halinde ise bundan kurtulur.
 
Rüyada Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse halkın nazarında büyütülür ve muradına kavuşur. Rüyada cumhurbaşkanlığı köşküne zorla getirildiğini, burada insanların kendine kaşlarını çattığını veya kötü muamelede bulunulduğunu görmek, vatan hainliği ile suçlanmaya, toplum huzurunu bozucu davranışlarda bulunmaya ve büyük günah işlemeye işarettir.
 
Rüyada cumhurbaşkanlığı köşkünün sallandığını görmek, devletin başını ağrıtacak bir durumun ortaya çıkmasına, halkın sıkıntı içine düşeceğine işarettir.
 
Bir kimse rüyada Cumhurbaşkanını dargın görse, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bid'ata veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işarettir. Eğer Cumhurbaşkanını güler yüzlü ve sevinçli olarak görse, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düzgün olduğuna işarettir.
 
Rüyada cumhurbaşkanlığı köşkünü görmek, mühim bir göreve getirilmeye, bir başarıdan dolayı ödüllendirilmeye, hürmet ve ilgi görmeye, makam ve saygınlığa işarettir
 
Bir kadının rüyada normal olarak kendisinin olamayacağı bir mevkide bulunduğunu görmesi ölümüne işarettir. Nitekim erkeğin gördüğü rüya da böyledir.
 
Rüyada Cumhurbaşkanı, kendisine dünya eşyalarından bir şey verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe nail olur. Cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.

Bir kimse Cumhurbaşkanı ile kucaklaştığını  veya onunla tokalaştığını ve aralarında iyilice dair bir söz söylendiğini görse, o kimsenin Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir.

Rüya Tabirleri

Yeni Popüler
 • Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

  Rüyada Deprem Olduğunu Görmek: Sembollerin Derin Anlamları Rüyalar, bilinçaltımızın derinliklerinden yükselen gizemli mesajlarla dolu bir dünyadır. Bu rüyalar arasında özellikle deprem görmek, birçok kişi için endişe verici

 • Rüyada 100 Lira Görmek

  Rüyada 100 Lira Kağıt Para Görmek Ne Alama Gelir? Rüyalar kişisel anlamlar taşıyabilir ve kişinin hayatındaki olaylar, duygular ve düşüncelerle ilintili olabilir. Rüyalarda görülen nesneler, semboller ve

 • Rüyada Etek Görmek

  Rüyada Etek Görmek Ne Demek Rüyada etek görmek bu rüyayı gören bir erkekse ve bekarsa hayırlı, güzel olacak bir evliliğe yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek yapacak olduğunuz evliliğin

 • Rüyada Yüzük Kaşı Görmek

  Rüyada Yüzük Kaşı Görmek Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı

 • Rüyada Anne Görmek

  Rüyada Anne Görmek, Anlama Geliyor? Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse,

Metin Reklamları