Ara

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek Tabiri: Rüyada Köpek Saldırması Görmek, Rüyada Köpek Sevmek, Rüyada Siyah Köpek Görmek, Rüyada Köpek Kovalaması, Rüyada Bir Sürü Köpek Görmek, Rüyada Köpek Görmek Rüya Tabirleri, Rüyada Beyaz Köpek Görmek...

Rüyada Köpek Görmek Nedir?


Rüyada köpek görmek Caferi Sadık tarafından dört farklı şekilde yorumlanmıştır. Kötü bir akrabanın, gözü tok bir erkeğin, çirkin bir hizmetçinin ve bilgisiz bir erkeğin olması anlamına gelir. Rüyada köpek görmek köpeğin nasıl görüldüğüne dair değişimi ile tabir edilmektedir. Zevkli ve arzularına düşkün olan bir kişinin temsil edilebileceği gibi; düşmanının olması, aynı zamanda merhametli şefkatli bir kimseyi de çağrıştırabilmektedir. Dişi köpek rüyada çok kötü karakterli olan bir kadına delalet ederken köpeğe olan üstünlük ya da galibiyet düşmanlara ya da rakiplere karşı kazanç sağlamak anlamına gelecektir. Köpeğin dost ya da düşmanınız için kendi karakteriniz hakkında bilgi vermesi de önemli bir ayrıntıdır.

Rüyada köpek sürüsü görmek
Rüyada etrafta birçok sürü halinde gezen köpek görmek; sürekli olarak arzulamış olduğunuz ve gerçekleşmesini İstediğiniz tüm dileklerinizin ve isteklerinizin yakın zamanda olacağı anlamını ifade etmektedir.

Rüyada bir köpeğin saldırısına maruz kalmak
Rüyayı gören kişinin bir köpek saldırısına uğradığını görmesi; köpeğin ısırması halinde etrafta bulunan bazı düşmanların olmasına delalettir. Bu düşmanların zararları dokunamayacak ancak yine de size kin gütmeye devam edecektir anlamına gelir. Saldıran birden fazla köpek ve onları alt etme durumunda; aileden birilerinin sizin davranışlarınızı farklı bir şekilde yorumladığı ya da yanlış anladığına işaret olmaktadır. Bu yanlış anlaşılma sonrası bir tartışma ya da sıkıntı yaşanabilir. Açıklama yapılması ile yanlış anlaşılma çözüme kavuşacaktır. Eğer rüyada köpeğin salyalarının üstünüze bulaştığını görürseniz; düşmanınızın sizin için sarf ettiği sözler üzüntü yaratacaktır. Eğer köpek üzerinizde bulunan giysilerinizi yırtarsa bitirmeniz gereken birçok işinizde bazı aksaklıkların ortaya çıkacağı işareti yer almaktadır.

Rüyada bir köpeğin ısırması
Rüya gören kişi bir  köpek tarafından ısırılıyorsa; rüyayı gören kişinin çalışma hayatı içerisinde rekabet ettiği kişiler tarafından zarara uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada hissedilen korku ya da acının büyüklüğü gelecek olan zararın da daha fazla olacağını gösterir. ​Ayrıca düşmanlarınız harekete geçirecek ve sevmediğiniz şeyleri yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada köpek ısırması ayrıca dostunuz olan kişiler tarafından kıskanılacak ve kıskançlık sonrasında da yapılacak davranışların sizi üzecek ihtimali olarak yer almaktadır.


Rüyada dişi köpek görmek
Rüyada dişi bir köpek görmek kötü karakterli ya da sabit fikirli bir kadının çevrenizde bulunduğunun işaretidir. Dişi köpeğin erkek köpeği kovalaması ise kötü olan kadının kötülüğüne uğrayacağınız; itibarınızı zedeleyecek davranışlar içerisine gireceği anlamına gelir. Eğer dişi köpek erkek köpekleri peşine takmış ve önde gidiyorsa; kötü yola düşen bir kadın ya da bir erkeğin sizin tarafınızca evlendirilecek anlamına gelmektedir. 

Rüyada köpeğin dostluğu
Rüyada bir köpeğin size yaklaşmak sonrası dostane bir şekilde ellerinizi yalaması, size sürtünmesi ve kısık bir şekilde havlaması; düşmanlarınızın tutumlarından vazgeçmesi ve sizinle artık dost olabilecek davranışlar içerisine girmesi anlamını ifade etmektedir.

Rüyada anne köpek görmek​
Rüyanın içerisinde köpeğin yavrularını emzirmesini görmek hayırlı bir olaya yorumlanır. Eğer çocuklarınız varsa ve onların size yaklaşımları ile iyilikleri dokunacak anlamına gelecektir. Eğer bekar bir kişi iseniz hayırlı bir kişi karşınıza çıkacaktır.

Rüyada köpek beslemek
Rüyada evi koruyan bir köpek; evin korunmasına, eşyaların korunmasına, rüyayı gören erkek olmasın halinde işaret edilir. Kadın için ise hastalanacak, zarara ya da bazı ev eşyalarının kaybolmasına işaret anlamına gelmektedir. Eğer dişi ev köpekleri yavruluyorsa  kötü kimseler tarafından oluşacak zarar ve hileye işaret eder.

Rüyada rüyada köpek beslemek ve yemek vermek
Rüyada bir köpeğe yemek verdiğinizi gördüğünüz takdirde sahip olduğunuz mallarınız da artışın olacağına ve bolluk bereket içinde bir döneme gireceğinizi işaret etmektedir​.

Rüyada süs köpeği görmek
Rüyada süs köpeği görmek evliyseniz eşinizle aranızda bir takım sorunlar olacağına işaret eder. Rüyada süs köpeği kucakta ise eşine ihanet edileceği anlamına gelir. Bu ihanet cinsel olarak olabileceği gibi başkalarına olan ilgi ve alaka olarak da nitelendirilir. Başka bir tabirle süs köpeği; neşe ve mutluluk anlamına gelmektedir. Süs köpeğinin satın alınması ya da biri tarafından hediye edilmesi; malla ilgili olarak akrabalar arasında ortaya çıkacak bazı tatsızlıklar olacağı anlamına gelmektedir. Ancak bu tatsızlıklar belli bir süre sonra çözülecektir.

Rüyada çoban köpeği görmek
Rüyada bir çoban köpeği sahibi olduğunu görmek düşmanların sizden korkması anlamına gelir. Ayrıca ailede ya da çevrede saygı duyulan kişi olduğunuz anlamında ifade edilir. Ayrıca çoban köpeği maddi olarak güçlenmeye ve malların faydasını görmeye delalettir. Yatırım yapılan araçlardan beklenmedik bir şekilde yüksek gelir elde etmek; satın alınması düşünülen maldan çok fazla yararlanmak anlamı ifade eder.

Rüyada tazı köpeği görmek
Rüyada tazı köpeği zalim, güçlü bir düşman olarak tabir edilir. Devlet işleriyle uğraşan bir kişi ise  tazı köpeği makam açısından yükselme anlamına gelir.

Rüyada ev köpeği görmek
Rüyada köpek sahibi olmak kişinin karakteri hakkında bilgiler rüyada bir köpeğin olduğunu ya da onun gezdirdiğini görmeniz halinde merhametli bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamı ortaya çıkar. Rüyada bir av köpeği sahibi olmak gösterişli bir karaktere sahip olduğu anlamına gelir.

Rüyada av köpeği görmek
Rüyada bir av köpeği ile ava çıktığını görmek düşmandan bir faydaya, av köpeğini kovalamak faydaya karşı durmaya ve düşmanı uzaklaştırmaya; av köpeği eti görmek, alınacak mirasa işarettir. Av köpeği ile avdan dönmek; işle ilgili sıkıntılar ve işsizliğe delalettir.

Rüyada eve köpek pislemesi
Köpeğin; evde, yatağa ve evin her yerine pislediğini görmek; evliyseniz, eşinizin sadakatsizlik yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada köpek olmak ve köpeğe dönüşmek​
Rüyada aniden bir köpek haline dönmeniz; etrafınıza karşı kibirli olduğunuz anlamına gelir. Rüyada bir köpek olarak geziyor ve insana dönüşüyorsanız; yaptığınız kötü davranışlar ve kötü huylardan dolayı rahatsızlık ve pişmanlık yaşayacağınıza delalet etmektedir. Bu yaptıklarınıza tövbe edecek ve haram birçok şeyden uzaklaşacaksınız anlamına gelir.

Rüyada köpeğe tasma takmak
Rüyada bir köpeğe tasma takmak ve onu çekerek yürüyüşe çıkmak bazı dostlarınızın sizin yardımınıza ihtiyacı var anlamına gelmektedir. 

Rüyada siyah köpek
Esmer tenli olan bir düşmanla yorumlanır. Ayrıca geçirilecek olan bir rahatsızlığa işaret eder.

Beyaz köpek görmek
Düşmanlık eden aynı zamanda merhametli olan bir kişiye işarettir. Rüyada köpek havlaması havlayan ancak ısırmayan köpeğin düşmanlarınızdan kötü bir söz geleceği anlamıyla yorumlanır. Zarar vermesinden can sıkıcı konuşmalar ve kavgalar oluşabilir .

Köpeklerin kavga ettiğini görmek
İki köpeği kavga ederken görmek; düşmanlardan kurtulmak onları birbirine düşürmek anlamına gelir.

Rüyada kaçan köpek
Rüyada kaçan köpek görmek düşmanlarınızın sizden korktuğu anlamına gelir. Ayrıca düşmanlarınıza karşı siz daha güçlü olacak ve sizden çekinecekler anlamını taşımaktadır.

Rüyada yavru köpek görmek
Sevimli bir çocuk hayatınıza girecek anlamına gelir.

Rüyada köpek gibi havlamak
Rüyada köpek gibi köpeklerle beraber havlamak; istediğiniz dileklerinizin gerçekleşeceği anlamına gelir.

​​Rüyada köpek öldürmek
Rüyada bir köpek öldürmeyi görmek; düşmanları yenmek anlamına gelir.

Rüyada köpekle konuşmak
Gizlilik yaşayacağınıza ve bir gizlenme sonrasında duygularınızı arkadaşlarınızdan ya da ailenizden gizleyeceğiniz anlamı taşır. Düşmanların zarar vermemesi için kendinizi uzaklaştıracak anlamına gelir.

Rüyada köpek leşi görmek
Bu rüya; 3 farklı şekilde yorumlanır. 1-Rahatsızlık geçirmek 2-Can sıkıntısı yaşamak 3-Zorlu işlerle uğraşmak.

Rüya Tabirleri

Yeni Popüler
 • Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

  Rüyada Deprem Olduğunu Görmek: Sembollerin Derin Anlamları Rüyalar, bilinçaltımızın derinliklerinden yükselen gizemli mesajlarla dolu bir dünyadır. Bu rüyalar arasında özellikle deprem görmek, birçok kişi için endişe verici

 • Rüyada 100 Lira Görmek

  Rüyada 100 Lira Kağıt Para Görmek Ne Alama Gelir? Rüyalar kişisel anlamlar taşıyabilir ve kişinin hayatındaki olaylar, duygular ve düşüncelerle ilintili olabilir. Rüyalarda görülen nesneler, semboller ve

 • Rüyada Etek Görmek

  Rüyada Etek Görmek Ne Demek Rüyada etek görmek bu rüyayı gören bir erkekse ve bekarsa hayırlı, güzel olacak bir evliliğe yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek yapacak olduğunuz evliliğin

 • Rüyada Yüzük Kaşı Görmek

  Rüyada Yüzük Kaşı Görmek Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı

 • Rüyada Anne Görmek

  Rüyada Anne Görmek, Anlama Geliyor? Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse,

Metin Reklamları