Sebebi Yokken Gidenlere Hikayesi

Gitmek zorunda oldukları için gidenlere değil sözüm aşkı oyun sananlara sadece kendilerinde yürek olduğunu sananlara...Kendi mutluyken geride kalanları görmeyenlere gözü kör olanlara..
Sebebi Yokken Gidenlere
Tweet Paylaş Plus Pinterest

Gitmek zorunda oldukları için gidenlere değil sözüm aşkı oyun sananlara sadece kendilerinde yürek olduğunu sananlara...Kendi mutluyken geride kalanları görmeyenlere gözü kör olanlara..
 
Sizler asla sebepsiz yere gidişinizden havada kalmış bahanelerle terk edişinizden sonra arkanızda yalnız kalanların acıklı durumuna şaşırmayın.Anlayışsız ve duygusuz olanlarınızı gördük tanıyoruz.Biz gidişinizin ardından biz içi acıyanlar elbette bunu da atlatır ve tertemiz yüreğimizle bunları da aşarız.Ama siz bocalayın kararsızlığınızda ve ciddiyetsizliğinizde..
 
Hele benim için ne çok ağlayan var peşimden koşan ne çok diye hiç kibirlenmeyin.Öylelerinizi de gördük..Yalnızlık bir gün sizi öyle bir bulur ki kalabalıkta bile içinizde onu hissedersiniz ama o gün geldiğinde alaya aldıklarınız da olmayacak yanınızda artık..
 
Gönlünüzü herkesin çekim kuvvetine vererek canınızın istediğine istediğiniz zaman yakınlaşıp istediğiniz zaman uzaklaşıp terk ederek başkalarının duygularını hesaba katmadan hareket edenler size gelince bu yaptıklarınızı dünyayı etrafınızda döndürmek ve güçlü olmak sanmayın..Asıl güçlü olmak savaşabilmektir.Ama aciz olduğunuzu gördük..Çünkü gerçekten sevmenin ne olduğunu bilemezsiniz.
 
Unutmayın böyle aşk oyunlarıyla zaman geçirenler arkanızda bırakarak hiç uğruna terk ettikleriniz kaybetmedi siz kaybettiniz. Ardınızda kocaman yürekleri bırakarak sahte heveslere koşmanız size elbet bir gün zarar verecek.
 
Unutmayın kız ya da erkek olun siz değilsiniz söz verip tutmayarak bıraktıklarınızı ağlatan..Sizlerin içlerinde açtığınız yaralardan dolayı gözyaşı döker onlar size değil.O yaralar kapanmayacak bin bir sancıdan bunalımlar ve kaçışlardan sonra kapansa da her daim sizden sonra hayatlarına girenlere güvensizlik olarak gözüken yara izleri haline gelecek.İşte bunun için ağlar sebepsiz yere bıraktıklarınız...
 
Öyleyse anlayın bunu aşk oyunu oynayanlar..Geride gözleri yaşlı kalanlar değil SİZ sonsuza dek kaybettiniz...

Rastgele Hikayeler

Yeni Hikayeler

Metin Reklamları