Ara

Vedat Erincin Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Vedat Erincin Kimdir? Vedat Erincin Kaç Yaşında, Vedat Erincin Boyu, Vedat Erincin Nereli, Vedat Erincin Biyografi, Vedat Erincin Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Vedat Erincin Kimdir?


Adı Soyadı: Vedat Erincin
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1967
Nereli: İstanbul 
Burcu: Oğlak
Kilosu: Bilinmiyor 
Boyu: Bilinmiyor
Göz Rengi: Kahverengi 
Saç Rengi: Kır
Eğitim Durumu: Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evet
Eşi: Lilay Erincin
instagram Hesabı: www.instagram.com/vedaterincin
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: Yok
 

Vedat Erincin Biyografisi


Gönüllere taht kuran başarılı oyuncu 1957 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bu zamana kadar sinema ve dizi filmler haricinde birçok Tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Aynı zamanda ünlü oyuncu 2015 senesinde ATV’de yayımlanan Tatar Ramazan dizi filminde Melkon karakterine hayat vermiştir. İzleyicileri karşısına Tatar Ramazan isimli filmde de geçmiş olup bu dizi sayesinde izleyicilerine başarılı oyuncu kendisini sevdirmiştir. Vedat Erincin bu dizi film dışında Beş Kardeş, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kavak Yelleri ve Kırık Kalpler Bankası gibi birçok dizi filmde rol almış ve izleyicileri ile buluşmaya devam etmiştir.

Vedat Erincin özel hayatında ise 1981 senesinde Lilay Erincin ile evlenmiş ve 1983 senesinde Pınar Erincin dünyaya gelmiştir. Oyunculuk Eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı alanında tamamlamış ve başarı ile mezun olmuştur. Yetenekli oyuncu Show TV ekranlarında yayımlanan ve çok sevilerek izlenen diziler arasında yer alan Doktorlar isimli dizinin bir benzeri olan Kalp Atışı isimli dizi film sektöründe çokça popüler olmuştur. Popüler dizi içerisinde ise başrolleri Öykü Karayel ve Gökhan Alkan paylaşmaktadır. Kalp Atışı isimli dizi filmde Senaryoyu Makbule Kosif kaleme almış ve yönetmeni Yusuf Pirhasan olmaktadır.

Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosunda başarılı oyuncu Vedat Erincin yeteneklerini ve yıllar boyunca emek verdiği tecrübesini de izleyicilerine sunmaktadır. Başarılı oyuncu her zaman oyunculuğunu kusursuz olarak yapmış ve her zaman sevilen ünlüler arasında yerini almıştır. Ünlü oyuncu genel olarak küçük roller almış olup tiyatro oyunlarında daha fazla tanınmaktadır. Vedat  Erincin ilk filmini 2007 senesinde çekmiştir. Aynı zamanda ünlü oyuncunun kızı da babasının yolundan devam etmekte ve oyunculuk yapmaktadır. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Cem Adrian Kimdir

  Cem Adrian Kimdir? Adı Soyadı: Cem Adrian    Doğum Tarihi: 30. Kasım. 1980 Nereli: Edirne  Burcu: Yay Burcu Kilosu: 70 kg Boyu: 176 cm Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilkent Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/cemadrian Twitter Hesabı: twitter.com/cemadrian Facebook Hesabı:

 • Can Yücel Kimdir

  Can Yücel Kimdir? Adı Soyadı: Can Yücel Doğum Tarihi: 21 Ağustos1926 Nereli: İstanbul  Burcu: Aslan Burcu  Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah/Kır Eğitim Durumu: Ankara Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet Eşi: Güler Yücel İnstagram Hesabı: Mevcut Değil Twitter Hesabı: Mevcut Değil Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Can

 • Caner Erkin Kimdir

  Caner Erkin Kimdir? Adı Soyadı: Caner Erkin Doğum Tarihi: 04.Kasım.1988  Nereli: Balıkesir Burcu: Terazi Burcu Kilosu: 75 kg  Boyu: 181 cm Göz Rengi: Yeşil   Saç Rengi: Kumral Eğitim Durumu:  Bilinmiyor Sevgilisi: Yok Evli mi: Evli Eşi: Şükran Ovalı İnstagram Hesabı: www.instagram.com/canererkin Twitter Hesabı: twitter.com/canererkin Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Caner Erkin

 • Birsen Bekgöz Kimdir

  Birsen Bekgöz Kimdir? Adı Soyadı: Birsen Bekgöz    Doğum Tarihi: 18 Eylül 1980 Nereli: Ankara Burcu: Terazi Burcu  Kilosu: 60 kg  Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Koyu Kumral Eğitim Durumu: Doğu Akdeniz Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet   Eşi: Bilinmiyor İnstagram Hesabı: www.instagram.com/birsenbekgozfp Twitter Hesabı:

 • Sahra Işık Kimdir

  Sahra Işık Kimdir? Adı Soyadı: Sahra Işık Doğum Tarihi: 31 Aralık 1992 Nereli: Selanik Göçmeni Burcu: Oğlak Kilosu: 57 kg  Boyu: 179 cm Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Sevgilisi: Var Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/sahraisik Twitter Hesabı: twitter.com/isiksahra Facebook