Ara

Vedat Erincin Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Vedat Erincin Kimdir? Vedat Erincin Kaç Yaşında, Vedat Erincin Boyu, Vedat Erincin Nereli, Vedat Erincin Biyografi, Vedat Erincin Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Vedat Erincin Kimdir?


Adı Soyadı: Vedat Erincin
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1967
Nereli: İstanbul 
Burcu: Oğlak
Kilosu: Bilinmiyor 
Boyu: Bilinmiyor
Göz Rengi: Kahverengi 
Saç Rengi: Kır
Eğitim Durumu: Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evet
Eşi: Lilay Erincin
instagram Hesabı: www.instagram.com/vedaterincin
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: Yok
 

Vedat Erincin Biyografisi


Gönüllere taht kuran başarılı oyuncu 1957 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bu zamana kadar sinema ve dizi filmler haricinde birçok Tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Aynı zamanda ünlü oyuncu 2015 senesinde ATV’de yayımlanan Tatar Ramazan dizi filminde Melkon karakterine hayat vermiştir. İzleyicileri karşısına Tatar Ramazan isimli filmde de geçmiş olup bu dizi sayesinde izleyicilerine başarılı oyuncu kendisini sevdirmiştir. Vedat Erincin bu dizi film dışında Beş Kardeş, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kavak Yelleri ve Kırık Kalpler Bankası gibi birçok dizi filmde rol almış ve izleyicileri ile buluşmaya devam etmiştir.

Vedat Erincin özel hayatında ise 1981 senesinde Lilay Erincin ile evlenmiş ve 1983 senesinde Pınar Erincin dünyaya gelmiştir. Oyunculuk Eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı alanında tamamlamış ve başarı ile mezun olmuştur. Yetenekli oyuncu Show TV ekranlarında yayımlanan ve çok sevilerek izlenen diziler arasında yer alan Doktorlar isimli dizinin bir benzeri olan Kalp Atışı isimli dizi film sektöründe çokça popüler olmuştur. Popüler dizi içerisinde ise başrolleri Öykü Karayel ve Gökhan Alkan paylaşmaktadır. Kalp Atışı isimli dizi filmde Senaryoyu Makbule Kosif kaleme almış ve yönetmeni Yusuf Pirhasan olmaktadır.

Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosunda başarılı oyuncu Vedat Erincin yeteneklerini ve yıllar boyunca emek verdiği tecrübesini de izleyicilerine sunmaktadır. Başarılı oyuncu her zaman oyunculuğunu kusursuz olarak yapmış ve her zaman sevilen ünlüler arasında yerini almıştır. Ünlü oyuncu genel olarak küçük roller almış olup tiyatro oyunlarında daha fazla tanınmaktadır. Vedat  Erincin ilk filmini 2007 senesinde çekmiştir. Aynı zamanda ünlü oyuncunun kızı da babasının yolundan devam etmekte ve oyunculuk yapmaktadır. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Serkan Şengül Kimdir

  Serkan Şengül Kimdir? Adı Soyadı: Serkan Şengül Doğum Tarihi: 20 Mart 1978 Nereli: İstanbul Burcu: Balık Kilosu: 83 Kg Boyu: 1.69 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilinmiyor Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Bilinmiyor Eşi:Bilinmiyor instagram Hesabı: www.instagram.com/serkansengulofficial Twitter

 • Polina Ch Kimdir

  Polina Ch Kimdir? Adı Soyadı: Polina Ch Doğum Tarihi: 19.05.1996 Nereli: Rusya Burcu: Boğa Kilosu: 55 Kg Boyu: 1.78 Göz Rengi: Yeşil Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat İngilizce Bölümü Sevgilisi: Yok Evli mi:

 • İlke Korkmaz Kimdir

  İlke Korkmaz Kimdir? Adı Soyadı: İlke Korkmaz Doğum Tarihi: Bilinmiyor Nereli: Bilinmiyor Burcu: Bilinmiyor Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Öğrenci Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Hayır Eşi: Yok instagram Hesabı:Yok Twitter Hesabı: Yok Facebook Hesabı:

 • Hasibe Eren Kimdir

  Hasibe Eren Kimdir? Adı Soyadı: Hasibe Eren Doğum Tarihi: 06.06.1975 Nereli: Kahramanmaraş Elbistan Burcu: İkizler Kilosu: 66 Kg Boyu: 1.72 Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Koyu Kestane Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği

 • Gülhan Tekin Kimdir

  Gülhan Tekin Kimdir? Adı Soyadı: Gülhan Tekin Doğum Tarihi: 3 Mayıs 1975 Nereli: İzmir Burcu: Boğa Kilosu: 70 Kg Boyu: 1.65 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi