Ara

Neslihan Yeldan Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Neslihan Yeldan Kimdir? Neslihan Yeldan Kaç Yaşında, Neslihan Yeldan Boyu, Neslihan Yeldan Nereli, Neslihan Yeldan Biyografi, Neslihan Yeldan Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Neslihan Yeldan Kimdir?


Adı Soyadı: Neslihan Yeldan
Doğum Tarihi: 25.02.1969
Nereli: İstanbul
Burcu: Balık
Kilosu: 56 Kg
Boyu: 1.66
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Bilinmiyor
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/neslihanyeldan
Twitter Hesabı: twitter.com/neslihnyeldan
Facebook Hesabı: www.facebook.com/neslihan.yeldan.1
 

Neslihan Yeldan Biyografisi


Neslihan Yeldan 25 şubat 1969 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk ve tiyatroya ilgi duymasından dolayı bu anlamda gelecek hayallerine aktörlüğü de eklemiştir. Güzel oyuncunun eğitim hayatı da oyunculuk hayatında ki gibi başarılı olmaktadır. Eğitim hayatını başarılı oyuncu sadece aktörlük üzerine şekillendirmiştir. Sanat hayatına 1987 tarihinde orta oyuncular tiyatro topluluğu kadrosunda başlamıştır.

Başarılı oyuncu Neslihan Yeldan zaman içerisinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü kazanarak bu açıdan eğitim almaya başlamıştır. Kısa süre içerisinde üniversitesini başarı ile bitirerek kariyer hayatına adım atmıştır. En büyük adımı ise daha farklı olmuştur. Kısa süre içerisinde başarı ile bitirdiği üniversitesinden kısa bir zaman sonra bu farkı ortaya çıkmıştır. Eğitim hayatından hemen önce Orta oyuncular topluluğu kadrosunda Ferhan Şensoy tarafından sahnelenen iki ayrı tiyatro oyunlarında yer almıştır.

1996 senesinde dönemin en popüler tiyatro kolları arasında yer alan Dormen Tiyatrosu kadrosunda yer almıştır. Neslihan Yeldan Dormen Tiyatrosunda birtakım oyunlarda yer alarak tecrübesini yükseltme başarısını göstermiştir. 1996 senesinin son çeyreği itibari ile kısa süre içerisinde çok fazla bir yükseliş yaşamıştır. Güzel ve başarılı oyuncu son  olarak İstanbullu Gelin isimli dizide rol almıştır. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Serkan Şengül Kimdir

  Serkan Şengül Kimdir? Adı Soyadı: Serkan Şengül Doğum Tarihi: 20 Mart 1978 Nereli: İstanbul Burcu: Balık Kilosu: 83 Kg Boyu: 1.69 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilinmiyor Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Bilinmiyor Eşi:Bilinmiyor instagram Hesabı: www.instagram.com/serkansengulofficial Twitter

 • Polina Ch Kimdir

  Polina Ch Kimdir? Adı Soyadı: Polina Ch Doğum Tarihi: 19.05.1996 Nereli: Rusya Burcu: Boğa Kilosu: 55 Kg Boyu: 1.78 Göz Rengi: Yeşil Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat İngilizce Bölümü Sevgilisi: Yok Evli mi:

 • İlke Korkmaz Kimdir

  İlke Korkmaz Kimdir? Adı Soyadı: İlke Korkmaz Doğum Tarihi: Bilinmiyor Nereli: Bilinmiyor Burcu: Bilinmiyor Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Öğrenci Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Hayır Eşi: Yok instagram Hesabı:Yok Twitter Hesabı: Yok Facebook Hesabı:

 • Hasibe Eren Kimdir

  Hasibe Eren Kimdir? Adı Soyadı: Hasibe Eren Doğum Tarihi: 06.06.1975 Nereli: Kahramanmaraş Elbistan Burcu: İkizler Kilosu: 66 Kg Boyu: 1.72 Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Koyu Kestane Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği

 • Gülhan Tekin Kimdir

  Gülhan Tekin Kimdir? Adı Soyadı: Gülhan Tekin Doğum Tarihi: 3 Mayıs 1975 Nereli: İzmir Burcu: Boğa Kilosu: 70 Kg Boyu: 1.65 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi