Ara

Fatih Al Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Fatih Al Kimdir? Fatih Al Kaç Yaşında, Fatih Al Boyu, Fatih Al Nereli, Fatih Al Biyografi, Fatih Al Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Fatih Al Kimdir?


Adı Soyadı: Fatih Al
Doğum Tarihi: 12 Eylül 1976
Nereli: Ankara 
Burcu: Başak
Kilosu: 80 Kg
Boyu: 1.77
Göz Rengi:Kahverengi  
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu:Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü  
Sevgilisi: Bilinmiyor
Evli mi: Bilinmiyor
Eşi: Bilinmiyor
instagram Hesabı: www.instagram.com/deligemisi
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: www.facebook.com/FatihAlResmi

Fatih Al Biyografisi


1976 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Fatih Al Ankara’da dünyaya gelmiştir. Fatih Al Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Tiyatro bölümü mezunudur. Gerçek mesleği tiyatro oyunculuğu olan yakışıklı oyuncu tecrübeli oyunculuk yeteneği ile Hazan Mevsimi, Muhteşem Yüzyıl, Bizim büyük Çaresizliğimiz, Evdeki Yabancı, Sihirli Annem, Rüzgarlı Bahçe ve bunun yanında Daire isimli dizilerde yer almıştır.

Başarılı oyuncu Fatih Al Muhteşem Yüzyıl dizisinde Matrakçı Nasuh ismiyle ününe ün katmış ve alanında ismini daha fazla duyurmuştur. Kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda iş yerinde ki tecrübesiyle izleyicilerini kendisine hayran bırakmaktadır. Bu dizilerin yanı sıra gençlere hitap eden 2014 senesinde FOX TV ekranlarında Not Defteri İsimli Mahir Soysal karakteri ile de izleyicilerinin karşısına çıkmıştır.

Yakışıklı oyuncu Fatih Al daha sonra şehir tiyatrolarında da çalışmalarını sürdürmüştür. Bunun yanı sıra sinema, Tiyatro ve Televizyon dizilerinde her zaman yer almıştır. 2003 senesinde Sihirli Annem dizisinde oyunculuk hayatına adım atmış ve daha sonra 2005 senesinde Rüzgarlı Bahçe isimli TV dizisinde rol almıştır. 2007 senesi boyunca Hazan Mevsimi isimli ve Bir Panayır Hikayesi adında isminde diziler üzerinde işçi Cemal adında bir karakteri canlandırmıştır. Şu anda ATV ekranlarında yer alan Kanatsız Kuşlar Dizisinde rol almaktadır. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Serkan Şengül Kimdir

  Serkan Şengül Kimdir? Adı Soyadı: Serkan Şengül Doğum Tarihi: 20 Mart 1978 Nereli: İstanbul Burcu: Balık Kilosu: 83 Kg Boyu: 1.69 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilinmiyor Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Bilinmiyor Eşi:Bilinmiyor instagram Hesabı: www.instagram.com/serkansengulofficial Twitter

 • Polina Ch Kimdir

  Polina Ch Kimdir? Adı Soyadı: Polina Ch Doğum Tarihi: 19.05.1996 Nereli: Rusya Burcu: Boğa Kilosu: 55 Kg Boyu: 1.78 Göz Rengi: Yeşil Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat İngilizce Bölümü Sevgilisi: Yok Evli mi:

 • İlke Korkmaz Kimdir

  İlke Korkmaz Kimdir? Adı Soyadı: İlke Korkmaz Doğum Tarihi: Bilinmiyor Nereli: Bilinmiyor Burcu: Bilinmiyor Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Öğrenci Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Hayır Eşi: Yok instagram Hesabı:Yok Twitter Hesabı: Yok Facebook Hesabı:

 • Hasibe Eren Kimdir

  Hasibe Eren Kimdir? Adı Soyadı: Hasibe Eren Doğum Tarihi: 06.06.1975 Nereli: Kahramanmaraş Elbistan Burcu: İkizler Kilosu: 66 Kg Boyu: 1.72 Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Koyu Kestane Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği

 • Gülhan Tekin Kimdir

  Gülhan Tekin Kimdir? Adı Soyadı: Gülhan Tekin Doğum Tarihi: 3 Mayıs 1975 Nereli: İzmir Burcu: Boğa Kilosu: 70 Kg Boyu: 1.65 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi