Ara

Fatih Al Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Fatih Al Kimdir? Fatih Al Kaç Yaşında, Fatih Al Boyu, Fatih Al Nereli, Fatih Al Biyografi, Fatih Al Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Fatih Al Kimdir?


Adı Soyadı: Fatih Al
Doğum Tarihi: 12 Eylül 1976
Nereli: Ankara 
Burcu: Başak
Kilosu: 80 Kg
Boyu: 1.77
Göz Rengi:Kahverengi  
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu:Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü  
Sevgilisi: Bilinmiyor
Evli mi: Bilinmiyor
Eşi: Bilinmiyor
instagram Hesabı: www.instagram.com/deligemisi
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: www.facebook.com/FatihAlResmi

Fatih Al Biyografisi


1976 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Fatih Al Ankara’da dünyaya gelmiştir. Fatih Al Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Tiyatro bölümü mezunudur. Gerçek mesleği tiyatro oyunculuğu olan yakışıklı oyuncu tecrübeli oyunculuk yeteneği ile Hazan Mevsimi, Muhteşem Yüzyıl, Bizim büyük Çaresizliğimiz, Evdeki Yabancı, Sihirli Annem, Rüzgarlı Bahçe ve bunun yanında Daire isimli dizilerde yer almıştır.

Başarılı oyuncu Fatih Al Muhteşem Yüzyıl dizisinde Matrakçı Nasuh ismiyle ününe ün katmış ve alanında ismini daha fazla duyurmuştur. Kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda iş yerinde ki tecrübesiyle izleyicilerini kendisine hayran bırakmaktadır. Bu dizilerin yanı sıra gençlere hitap eden 2014 senesinde FOX TV ekranlarında Not Defteri İsimli Mahir Soysal karakteri ile de izleyicilerinin karşısına çıkmıştır.

Yakışıklı oyuncu Fatih Al daha sonra şehir tiyatrolarında da çalışmalarını sürdürmüştür. Bunun yanı sıra sinema, Tiyatro ve Televizyon dizilerinde her zaman yer almıştır. 2003 senesinde Sihirli Annem dizisinde oyunculuk hayatına adım atmış ve daha sonra 2005 senesinde Rüzgarlı Bahçe isimli TV dizisinde rol almıştır. 2007 senesi boyunca Hazan Mevsimi isimli ve Bir Panayır Hikayesi adında isminde diziler üzerinde işçi Cemal adında bir karakteri canlandırmıştır. Şu anda ATV ekranlarında yer alan Kanatsız Kuşlar Dizisinde rol almaktadır. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Cem Adrian Kimdir

  Cem Adrian Kimdir? Adı Soyadı: Cem Adrian    Doğum Tarihi: 30. Kasım. 1980 Nereli: Edirne  Burcu: Yay Burcu Kilosu: 70 kg Boyu: 176 cm Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilkent Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/cemadrian Twitter Hesabı: twitter.com/cemadrian Facebook Hesabı:

 • Can Yücel Kimdir

  Can Yücel Kimdir? Adı Soyadı: Can Yücel Doğum Tarihi: 21 Ağustos1926 Nereli: İstanbul  Burcu: Aslan Burcu  Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah/Kır Eğitim Durumu: Ankara Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet Eşi: Güler Yücel İnstagram Hesabı: Mevcut Değil Twitter Hesabı: Mevcut Değil Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Can

 • Caner Erkin Kimdir

  Caner Erkin Kimdir? Adı Soyadı: Caner Erkin Doğum Tarihi: 04.Kasım.1988  Nereli: Balıkesir Burcu: Terazi Burcu Kilosu: 75 kg  Boyu: 181 cm Göz Rengi: Yeşil   Saç Rengi: Kumral Eğitim Durumu:  Bilinmiyor Sevgilisi: Yok Evli mi: Evli Eşi: Şükran Ovalı İnstagram Hesabı: www.instagram.com/canererkin Twitter Hesabı: twitter.com/canererkin Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Caner Erkin

 • Birsen Bekgöz Kimdir

  Birsen Bekgöz Kimdir? Adı Soyadı: Birsen Bekgöz    Doğum Tarihi: 18 Eylül 1980 Nereli: Ankara Burcu: Terazi Burcu  Kilosu: 60 kg  Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Koyu Kumral Eğitim Durumu: Doğu Akdeniz Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet   Eşi: Bilinmiyor İnstagram Hesabı: www.instagram.com/birsenbekgozfp Twitter Hesabı:

 • Sahra Işık Kimdir

  Sahra Işık Kimdir? Adı Soyadı: Sahra Işık Doğum Tarihi: 31 Aralık 1992 Nereli: Selanik Göçmeni Burcu: Oğlak Kilosu: 57 kg  Boyu: 179 cm Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Sevgilisi: Var Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/sahraisik Twitter Hesabı: twitter.com/isiksahra Facebook