Ara

Esat Yontunç Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Esat Yontunç Kimdir? Esat Yontunç Kaç Yaşında, Hande Gülşen Sevgilisi Kim, Esat Yontunç Boyu, Esat Yontunç Nereli, Esat Yontunç Biyografi, Esat Yontunç Vikipedi, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Esat Yontunç Biyografisi


Adı Soyadı: Esat Yontunç
Doğum Tarihi: 1969
Nereli:  Bilinmiyor
Burcu:  Bilinmiyor
Kilosu:  82
Boyu:  1.82
Göz Rengi: Açık Kahverengi 
Saç Rengi:  Saçı Yok
Eğitim Durumu:  Üniversite mezunu
Sevgilisi:  Hande Gülşen
Evli mi: Hayır
Eşi:  Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/esatyontunc
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: Yok

Esat Yontunç Kimdir?


Survivor 2016 yarışmasında TV8 ekranlarında gelecek olan birleşme partisinde jüri üyesi olarak yer alacak olan Esat Yontunç jüri koltuğuna oturacak.  Survivor birleşme partisinde müzik yarışmasının düzenlenmesiyle yeni bir boyut kazanan yarışmada jüri koltuğuna oturacak olan Esat Yontunç ile Acun Ilıcalı birlikteliği çok eskilere dayanan bir dostluğu taşıyor. Acun Ilıca'nın açıklamasına göre Survivor şarkı yarışmasında jüri olacak olan Esat Yontunç Acun Ilıcalı'nın çocukluk arkadaşı.

Acun Medya şirketinde de beraber aynı şekilde iki ortak olarak da çalışan Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç sıkışınca birbirlerine yardım eden iki sıkı dost.  Acun Firarda programında yer alan Esat Yontunç Acun ile Zirve tırmanışını beraber sürdüren yol arkadaşlarından birisi.  Acun'un kameramanlığını yapan Esat Yontunç şimdilerde Acun Ilıcalı'nın yanında yapımcı olarak görev alıyor.  Acun Ilıcalı ile ismini duymuş olduğumuz ün yapmış olan Esat Yontunç ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın çocukluk arkadaşı; aynı zamanda da iş arkadaşıdır. Bu arada Var mısın yok musun yarışmasında Hamdi Bey’in de Esat Yontunç olduğuna dair söylentiler olmuştu.

1969 doğumlu ve 45 yaşında olan Esat Yontunç Acun Ilıcalı'nın sağ kolu olarak diye biliniyor. Birlikte birçok çalışmaya imza atan ikilinin arasından su sızmıyor;  sürekli olarak Medya önünde de yer alan Esat Yontunç esas mesleği olarak TV yapımcılığı yapmaktadır. Ayrıca Acun Ilıcalı'nın yapmış olduğu Varmısın Yok musun, Yok Böyle Dans gibi programlarında da çalışmalar yapan Esat Yontunç sürekli olarak Acun ılıcalı'yla beraber projelerde yer alan en yakın arkadaşı. Magazin basınında da yer alan Esat Yontunç bir zamanlar Burcu Esmersoy ile aşk yaşamış. Daha sonrasında Sine İçli’yle yapmış olduğu değişik tarzda düğünleri ile oldukça konuşulan çift olarak magazin basınına yansıyan Yontunç; 2010 yılında eşinden ayrılmıştır. Elenceli ve kıvrak bir zekaya sahip olan Esat Yontunç bu aralar Hande Gülşen ile anılmaktadır.

Hande Gülşen Kimdir?


Hande Gülşen moda tasarımcısı. İkiz kardeşi Duygu ile yarattığı marka ile binlerce ünlüyü giydiriyor. Suudi kadınları giydiren Hande Gülşen'in Esat Yontuç'un teklifine evet dediği söylendi.

Biyografiler

Yeni Popüler
 • Zlatan İbrahimoviç Kimdir

  Zlatan İbrahimoviç Kimdir? Adı Soyadı: Zlatan İbrahimoviç Doğum Tarihi: 03.10.1981 Nereli: Malmö İsveç  Burcu: Terazi Burcu Kilosu: 95 kg  Boyu: 195 Cm Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi: Helana Seger  Evli mi: Yok   Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/iamzlatanibrahimovic Twitter Hesabı: twitter.com/ibra_official Facebook Hesabı: www.facebook.com/ZlatanIbrahimovic   Zlatan İbrahimoviç

 • Yunjin Kim Kimdir

  Yunjin Kim Kimdir? Adı Soyadı: Yun Jin Kim Doğum Tarihi: 07 Kasım 1973   Nereli: Seul Güney Kore   Burcu: Akrep Burcu  Kilosu: 170 cm Boyu: 50 kg Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Üniversite mezunu   Sevgilisi: Yok  Evli

 • Yasemin Ergene Kimdir

  Yasemin Ergene Kimdir? Adı Soyadı: Yasemin Ergene Doğum Tarihi: 22 Ocak 1985   Nereli: Hamburg Almanya  Burcu: Kova Burcu  Kilosu:  58 kg Boyu: 174 Cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi:  Koyu Kahverengi Eğitim Durumu: İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü Mezunu Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet

 • Yağmur Atacan Kimdir

  Yağmur Atacan Kimdir? Adı Soyadı: Yağmur Atacan Doğum Tarihi: 19 Mayıs 1983 Nereli: Gaziantep  Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 71 Kg Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Açık Kahverengi Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Sevgilisi: Yok  Evli mi: Evet Eşi: Pınar

 • Volkan Konak Kimdir

  Volkan Konak Kimdir? Adı Soyadı: Volkan Konak Doğum Tarihi: 27 Şubat 967 Nereli: Trabzon- Maçka    Burcu: Balık Burcu   Kilosu: 88 Kg Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Kumral Eğitim Durumu: İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Sevgilisi: Yok   Evli mi: