Ara

Esat Yontunç Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Esat Yontunç Kimdir? Esat Yontunç Kaç Yaşında, Hande Gülşen Sevgilisi Kim, Esat Yontunç Boyu, Esat Yontunç Nereli, Esat Yontunç Biyografi, Esat Yontunç Vikipedi, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Esat Yontunç Biyografisi


Adı Soyadı: Esat Yontunç
Doğum Tarihi: 1969
Nereli:  Bilinmiyor
Burcu:  Bilinmiyor
Kilosu:  82
Boyu:  1.82
Göz Rengi: Açık Kahverengi 
Saç Rengi:  Saçı Yok
Eğitim Durumu:  Üniversite mezunu
Sevgilisi:  Hande Gülşen
Evli mi: Hayır
Eşi:  Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/esatyontunc
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: Yok

Esat Yontunç Kimdir?


Survivor 2016 yarışmasında TV8 ekranlarında gelecek olan birleşme partisinde jüri üyesi olarak yer alacak olan Esat Yontunç jüri koltuğuna oturacak.  Survivor birleşme partisinde müzik yarışmasının düzenlenmesiyle yeni bir boyut kazanan yarışmada jüri koltuğuna oturacak olan Esat Yontunç ile Acun Ilıcalı birlikteliği çok eskilere dayanan bir dostluğu taşıyor. Acun Ilıca'nın açıklamasına göre Survivor şarkı yarışmasında jüri olacak olan Esat Yontunç Acun Ilıcalı'nın çocukluk arkadaşı.

Acun Medya şirketinde de beraber aynı şekilde iki ortak olarak da çalışan Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç sıkışınca birbirlerine yardım eden iki sıkı dost.  Acun Firarda programında yer alan Esat Yontunç Acun ile Zirve tırmanışını beraber sürdüren yol arkadaşlarından birisi.  Acun'un kameramanlığını yapan Esat Yontunç şimdilerde Acun Ilıcalı'nın yanında yapımcı olarak görev alıyor.  Acun Ilıcalı ile ismini duymuş olduğumuz ün yapmış olan Esat Yontunç ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın çocukluk arkadaşı; aynı zamanda da iş arkadaşıdır. Bu arada Var mısın yok musun yarışmasında Hamdi Bey’in de Esat Yontunç olduğuna dair söylentiler olmuştu.

1969 doğumlu ve 45 yaşında olan Esat Yontunç Acun Ilıcalı'nın sağ kolu olarak diye biliniyor. Birlikte birçok çalışmaya imza atan ikilinin arasından su sızmıyor;  sürekli olarak Medya önünde de yer alan Esat Yontunç esas mesleği olarak TV yapımcılığı yapmaktadır. Ayrıca Acun Ilıcalı'nın yapmış olduğu Varmısın Yok musun, Yok Böyle Dans gibi programlarında da çalışmalar yapan Esat Yontunç sürekli olarak Acun ılıcalı'yla beraber projelerde yer alan en yakın arkadaşı. Magazin basınında da yer alan Esat Yontunç bir zamanlar Burcu Esmersoy ile aşk yaşamış. Daha sonrasında Sine İçli’yle yapmış olduğu değişik tarzda düğünleri ile oldukça konuşulan çift olarak magazin basınına yansıyan Yontunç; 2010 yılında eşinden ayrılmıştır. Elenceli ve kıvrak bir zekaya sahip olan Esat Yontunç bu aralar Hande Gülşen ile anılmaktadır.

Hande Gülşen Kimdir?


Hande Gülşen moda tasarımcısı. İkiz kardeşi Duygu ile yarattığı marka ile binlerce ünlüyü giydiriyor. Suudi kadınları giydiren Hande Gülşen'in Esat Yontuç'un teklifine evet dediği söylendi.

Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-