Ara

Duygu Özaslan Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Duygu Özaslan Kimdir? Duygu Özaslan Kaç Yaşında, Duygu Özaslan Boyu, Duygu Özaslan Nereli Kimdir, Duygu Özaslan Biyografi, Duygu Özaslan Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Duygu Özaslan Kimdir?


Adı Soyadı: Duygu Özaslan
Doğum Tarihi: …1993
Nereli: İstanbul
Burcu: Yok
Kilosu: Yok
Boyu: Yok
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Yok
Sevgilisi: Barış Taylan Demirige
Evli mi: Yok
Eşi: Yok
Instagram Hesabı: www.instagram.com/duyguozaslanofficial
Twitter Hesabı: www.twitter.com/itsmeduyguxo
Facebook Hesabı: Yok

Duygu Özarslan Hayatı Kısaca


Duygu Özaslan; özel yaşantısı, yapmış olduğu işlerle vlogger gündeminden  düşmeyen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan bir kişi olarak ünlü olmuştur. 24 yaşında olan Duygu Özaslan doğal güzelliği ile birçok hayran edinmiş genç bir Vlogger’dır. Hakkında çok ayrıntılı bilgi olmasa da Duygu Özaslan'ın YouTube üzerinden paylaştığı videolar birçok kişi tarafından izlenme rekorları kırmaktadır. Marka takıntısı olması nedeniyle fazla eleştiri toplayan ancak yaptığı işlerle onu çok daha fazla takdir eden bir hayran kitlesine olan Özaslan; üniversiteyi bölümünü beğenmemesi gerekçesiyle bırakmıştır. Önceleri bir hobi olarak görmüş olduğu ve sonradan mesleği haline gelmiş olan Vlogger’lıktan oldukça memnun görünüyor.

Genç yaşta olmasına rağmen başarılı olarak adlandırılan kişilerden olan Özaslan'ın kendine ait bir reklam firmasının sahip olmak istediği belirtiliyor. Bir Tekstil ya da kozmetik üzerine yapacağı ancak markasının henüz belirlenmediği reklam firması konusunda ser verip sır vermiyor. Duygu Özaslan videolarında birçok açıdan hayranlarına sesleniyor. Gösterişli olmayı seven Vlogger’lardan olduğu gerekçesiyle birçok açıdan eleştiri alan Duygu Özaslan; genç olmasına rağmen yaptırmış olduğu botoksla bir süre gündemde yer almıştır. İİzleyici kitlesi 12-16 yaş aralığında olması nedeniyle bu eleştiriler bir anlamda haklı çıkabilmektedir.

Ayrıca özel hayatında sevgilisiyle birlikte yaşıyor olması ve evliliği düşünmemeleri nedeniyle pek çok kişi tarafından eleştiriliyor.

YouTube'da popüler olarak ikinci sırada yer alıyor. 451. 552 abonesi olan Duygu Özaslan’ın ilk kanal ismi ismini ‘’itsmeduygu’’ olarak açmış ancak profesyonel olarak çalışmaya başlayınca kendi adını kullanmaya başlamıştır.


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Zlatan İbrahimoviç Kimdir

  Zlatan İbrahimoviç Kimdir? Adı Soyadı: Zlatan İbrahimoviç Doğum Tarihi: 03.10.1981 Nereli: Malmö İsveç  Burcu: Terazi Burcu Kilosu: 95 kg  Boyu: 195 Cm Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi: Helana Seger  Evli mi: Yok   Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/iamzlatanibrahimovic Twitter Hesabı: twitter.com/ibra_official Facebook Hesabı: www.facebook.com/ZlatanIbrahimovic   Zlatan İbrahimoviç

 • Yunjin Kim Kimdir

  Yunjin Kim Kimdir? Adı Soyadı: Yun Jin Kim Doğum Tarihi: 07 Kasım 1973   Nereli: Seul Güney Kore   Burcu: Akrep Burcu  Kilosu: 170 cm Boyu: 50 kg Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Üniversite mezunu   Sevgilisi: Yok  Evli

 • Yasemin Ergene Kimdir

  Yasemin Ergene Kimdir? Adı Soyadı: Yasemin Ergene Doğum Tarihi: 22 Ocak 1985   Nereli: Hamburg Almanya  Burcu: Kova Burcu  Kilosu:  58 kg Boyu: 174 Cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi:  Koyu Kahverengi Eğitim Durumu: İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü Mezunu Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet

 • Yağmur Atacan Kimdir

  Yağmur Atacan Kimdir? Adı Soyadı: Yağmur Atacan Doğum Tarihi: 19 Mayıs 1983 Nereli: Gaziantep  Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 71 Kg Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Açık Kahverengi Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Sevgilisi: Yok  Evli mi: Evet Eşi: Pınar

 • Volkan Konak Kimdir

  Volkan Konak Kimdir? Adı Soyadı: Volkan Konak Doğum Tarihi: 27 Şubat 967 Nereli: Trabzon- Maçka    Burcu: Balık Burcu   Kilosu: 88 Kg Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Kumral Eğitim Durumu: İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Sevgilisi: Yok   Evli mi: