Ara

Duygu Özaslan Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Duygu Özaslan Kimdir? Duygu Özaslan Kaç Yaşında, Duygu Özaslan Boyu, Duygu Özaslan Nereli Kimdir, Duygu Özaslan Biyografi, Duygu Özaslan Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Duygu Özaslan Kimdir?


Adı Soyadı: Duygu Özaslan
Doğum Tarihi: …1993
Nereli: İstanbul
Burcu: Yok
Kilosu: Yok
Boyu: Yok
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Yok
Sevgilisi: Barış Taylan Demirige
Evli mi: Yok
Eşi: Yok
Instagram Hesabı: www.instagram.com/duyguozaslanofficial
Twitter Hesabı: www.twitter.com/itsmeduyguxo
Facebook Hesabı: Yok

Duygu Özarslan Hayatı Kısaca


Duygu Özaslan; özel yaşantısı, yapmış olduğu işlerle vlogger gündeminden  düşmeyen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan bir kişi olarak ünlü olmuştur. 24 yaşında olan Duygu Özaslan doğal güzelliği ile birçok hayran edinmiş genç bir Vlogger’dır. Hakkında çok ayrıntılı bilgi olmasa da Duygu Özaslan'ın YouTube üzerinden paylaştığı videolar birçok kişi tarafından izlenme rekorları kırmaktadır. Marka takıntısı olması nedeniyle fazla eleştiri toplayan ancak yaptığı işlerle onu çok daha fazla takdir eden bir hayran kitlesine olan Özaslan; üniversiteyi bölümünü beğenmemesi gerekçesiyle bırakmıştır. Önceleri bir hobi olarak görmüş olduğu ve sonradan mesleği haline gelmiş olan Vlogger’lıktan oldukça memnun görünüyor.

Genç yaşta olmasına rağmen başarılı olarak adlandırılan kişilerden olan Özaslan'ın kendine ait bir reklam firmasının sahip olmak istediği belirtiliyor. Bir Tekstil ya da kozmetik üzerine yapacağı ancak markasının henüz belirlenmediği reklam firması konusunda ser verip sır vermiyor. Duygu Özaslan videolarında birçok açıdan hayranlarına sesleniyor. Gösterişli olmayı seven Vlogger’lardan olduğu gerekçesiyle birçok açıdan eleştiri alan Duygu Özaslan; genç olmasına rağmen yaptırmış olduğu botoksla bir süre gündemde yer almıştır. İİzleyici kitlesi 12-16 yaş aralığında olması nedeniyle bu eleştiriler bir anlamda haklı çıkabilmektedir.

Ayrıca özel hayatında sevgilisiyle birlikte yaşıyor olması ve evliliği düşünmemeleri nedeniyle pek çok kişi tarafından eleştiriliyor.

YouTube'da popüler olarak ikinci sırada yer alıyor. 451. 552 abonesi olan Duygu Özaslan’ın ilk kanal ismi ismini ‘’itsmeduygu’’ olarak açmış ancak profesyonel olarak çalışmaya başlayınca kendi adını kullanmaya başlamıştır.


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-